Ábel Jenő Országos Latin Tanulmányi Verseny

ÁBEL JENŐ ORSZÁGOS LATIN TANULMÁNYI VERSENY DÖNTŐJE: VÁLTOZÁS AZ EREDETI FELHÍVÁSHOZ KÉPEST!

A kialakult helyzet miatt a verseny második, döntő fordulójának kiírása és lebonyolítási módja változik:

A jelenlegi és a várható helyzetre tekintettel az Ábel Jenő Országos Latin Tanulmányi Verseny döntője virtuális úton (Canvas LMS-rendszer segítségével, online felületen) kerül lebonyolításra, 2020. április 18-n, szombaton 9-13 óra között.

Ez azt jelenti, hogy minden, a döntő fordulóra behívott, alább felsorolt tanuló, előzetes regisztrációt követően, otthonában (illetve más erre alkalmas, a dolgozat megírásához megfelelő körülményeket biztosító, az elmélyült munkát lehetővé tévő helységben) írhatja meg internetkapcsolattal rendelkező számítógépen, kizárólag szótár segítségével és az ilyenkor elvárható viselkedési normák maximális betartásával kategóriája döntő fordulójának tételét. A verseny szervezőbizottsága fenntartja magának a jogot, hogy amennyiben a döntő forduló alapján a verseny végeredménye nem állapítható meg egyértelműen, akkor az első forduló beküldött fordításainak újra rangsorolásával állapítja meg a végeredményt. A döntő és egyben a verseny végeredményét a szervezőbizottság legkésőbb május 15-ig közzéteszi a verseny honlapján és az érintetteknek szóló email-levélben.

Ennek technikai részleteiről később tájékoztatjuk az érintetteket személyes email-levélben: ennek érdekében kérjük az érintett tanulókat, hogy nevük, email-címük és sms-képes mobil telefonszámuk megadásával jelentkezzenek be 2020. március 31-ig a verseny honlapján a “Jelentkezés döntőre” menüpont alatt. Jelszó: abeljeno2020.

Minores

Almási-Füzi Dávid Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós
Balog Gergely Bethlen Gábor Református Gimnázium Hódmezővásárhely
Batiz Liza Stella Svetits Katolikus Gimnázium Debrecen
Bedő Bátor Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós
Bistey Barbara Szent-Györgyi Albert Gimnázium Budapest
Bogdán Benedek Városmajori Gimnázium Budapest
Borsos Csenge Ciszterci Szent István Gimnázium Székesfehérvár
Csák Emma Erzsébet Németh László Gimnázium Budapest
Daróczy Kata Piarista Gimnázium Vác
Dudás Zsófia Piarista Gimnázium Vác
Farkas-Dancsházi Bálint Városmajori Gimnázium Budapest
Gadányi Boldizsár ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Gimnázium Budapest
Gálos Fanni Berzsenyi Dániel Evangélikus Gimnázium Sopron
Grimaldi Giulio Benedek Szentendrei Református Gimnázium Szentendre
Handl Barnabás Bencés Gimnázium Pannonhalma
Harkányi Ádám ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Gimnázium Budapest
Hegedűs Bence Piarista Gimnázium Budapest
Hodossy Fruzsina Kazinczy Ferenc Gimnázium Győr
Illés Gréta Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós
Kaszab Rómeó Városmajori Gimnázium Budapest
Kiss Réka Sára Németh László Gimnázium Budapest
Kovács Domonkos Piarista Gimnázium Vác
Kovács Kristóf Dániel Városmajori Gimnázium Budapest
Kovács Luca ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium Budapest
Kozsik Lili Városmajori Gimnázium Budapest
Krikovszky Zsóka Városmajori Gimnázium Budapest
Kuba Nikoletta ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Gimnázium Budapest
Labáth Borbála Anna Németh László Gimnázium Budapest
Lugossy Ádám Városmajori Gimnázium Budapest
Mezei Boglárka Németh László Gimnázium Budapest
Molnár Kristóf Városmajori Gimnázium Budapest
Morvai Viktória Bereniké Madách Imre Gimnázium Budapest
Nagy Eszter Anna Ciszterci Szent István Gimnázium Székesfehérvár
Pap Tamás ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Gimnázium Budapest
Papp Judit Németh László Gimnázium Budapest
Papp Lilla Németh László Gimnázium Budapest
Précser Péter Városmajori Gimnázium Budapest
Rákos Samu Városmajori Gimnázium Budapest
Rinézer Bianka Madách Imre Gimnázium Budapest
Róbert Viktória Katalin Németh László Gimnázium Budapest
Rózsa Simon Péter ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Gimnázium Budapest
Sárváry Márton ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Gimnázium Budapest
Szabó Cecília Mária Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium Budapest
Szabó Zita Svetits Katolikus Gimnázium Debrecen
Szakács Domonkos Jedlik Ányos Gimnázium Budapest
Szalai Boglárka Bibó István Gimnázium Kiskunhalas
Szathury Csaba Piarista Gimnázium Budapest
Takács-Sánta Zsófia Városmajori Gimnázium Budapest
Tóth Kata Laura Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós
Tőkés Kinga Svetits Katolikus Gimnázium Debrecen
Varga Dániel Bencés Gimnázium Pannonhalma
Vincze Benedek Városmajori Gimnázium Budapest

Maiores

Antal-Köz Csaba Piarista Gimnázium Vác
Atanaszov Hedvig Veres Péter Gimnázium Budapest
Babos Réka Garay János Gimnázium Szekszárd
Bancsó Babett Teleki Blanka Gimnázium Székesfehérvár
Baranyák Vendel Bencés Gimnázium Pannonhalma
Benyovszky Gyöngyvér Estilla Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós
Czifra Botond Verseghy Ferenc Gimnázium Szolnok
Csáji Gyöngyvér Budapest Fasori Evangélikus Gimnázium Budapest
Erős Zoltán Budapesti Egyetemi Katolikus Gimnázium Budapest
Ferencz-Csibi Nóra Vörösmarty Mihály Gimnázium Érd
Füzesi Marcell Svetits Katolikus Gimnázium Debrecen
Galambos Boglárka Ágnes Ciszterci Szent István Gimnázium Székesfehérvár
Garamvölgyi Glóra Bella Ciszterci Szent István Gimnázium Székesfehérvár
Görög Vince Piarista Gimnázium Kecskemét
Gréczi Lilla Boglárka Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós
Halmai Rozália Berzsenyi Dániel Evangélikus Gimnázium Sopron
Hermán Flóra Vak Bottyán Gimnázium Paks
Horváth Dóra Madách Imre Gimnázium Budapest
Ittzés Klára Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium Budapest
Kármán Barnabás Piarista Gimnázium Vác
Kis Szabolcs Piarista Gimnázium Budapest
Kohányi Attila József Attila Gimnázium Makó
Korcsog Laura Szentendrei Református Gimnázium Szentendre
Kovács Eszter Németh László Gimnázium Budapest
Kőhegyi András Bencés Gimnázium Pannonhalma
Lankovics Lilla Berzsenyi Dániel Evangélikus Gimnázium Sopron
Merész Flóra Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós
Molnár Lilla Veres Péter Gimnázium Budapest
Morvai Eliza Veres Péter Gimnázium Budapest
Nagy Flóra Szentendrei Református Gimnázium Szentendre
Németh Réka Eötvös József Gimnázium Budapest
Pete András Svetits Katolikus Gimnázium Debrecen
Petrus Júlia ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium Budapest
Posta Klaudia Bocskai István Gimnázium Hajdúböszörmény
Samu Zsófia Németh László Gimnázium Budapest
Sári Mátyás Bencés Gimnázium Pannonhalma
Sebestyén Noémi Garay János Gimnázium Szekszárd
Seitz Erik Bencés Gimnázium Pannonhalma
Simon Péter Szentendrei Református Gimnázium Szentendre
Solymosi Lili Veres Péter Gimnázium Budapest
Szakács Illés Levente Piarista Gimnázium Vác
Szász Gyöngyvér Piarista Gimnázium Vác
Szendrei Boglárka Tóth Árpád Gimnázium Debrecen
Szesztay Ajnácska Piarista Gimnázium Vác
Szitás-Kiss Gergő II. Rákóczi Ferenc Gimnázium Budapest
Takács Panna Munkácsy Mihály Gimnázium Kaposvár
Tapodi Janka Bibó István Gimnázium Kiskunhalas
Tar Lilla Madách Imre Gimnázium Budapest
Tari Csaba II. Rákóczi Ferenc Gimnázium Budapest
Ujvári Adél Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós
Zelenyánszki Emese Piarista Gimnázium Vác

Vissza az oldal elejére