Ábel Jenő Országos Latin Tanulmányi Verseny

Ábel Jenő Országos Latin Tanulmányi Versenyének végeredménye – 2020/2021-es tanév

A jelenlegi helyzetre tekintettel, aminek következtében az Ókortudományi Társaság májusi közgyűlése és a kapcsolódó díjátadó ünnepség elmarad, a két kategória helyezettjei, kiemelt dicséretesei és dicséretesei az oklevelüket és tárgyi jutalmaikat az iskolai tanévzáró vagy tanévnyitó ünnepélyeken vehetik majd át (az iskolákba június 1. után postázzuk a jutalmakat). A két kategória első három helyezettjének járó pénzjutalmak rendezése érdekében email-levélben keressük meg az érintett tanulókat.

Maiores

1. helyezés Horváth Hanna Szabrina ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Gimnázium Budapest
2. helyezés Kopper Borsa ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Gimnázium Budapest
3. helyezés Szász Gyöngyvér Piarista Gimnázium Vác
4. helyezés Rózsa Simon Péter ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Gimnázium Budapest
5. helyezés Ittzés Klára Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium Budapest
6. helyezés Sárváry Márton ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Gimnázium Budapest
7. helyezés Tar Lilla Madách Imre Gimnázium Budapest
8. helyezés Szabó Cecília Mária Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium Budapest
9. helyezés Elter Luca Szentendrei Református Gimnázium Szentendre
10. helyezés Papp Judit Németh László Gimnázium Budapest
kiemelt dicséret Papp Ivetta ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium Budapest
kiemelt dicséret Gadányi Boldizsár ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Gimnázium Budapest
kiemelt dicséret Wertán Brúnó Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium Budapest
kiemelt dicséret Kun Lenke Fazekas Mihály Gyakorló Gimnázium Budapest
kiemelt dicséret Handl Barnabás Bencés Gimnázium Pannonhalma
kiemelt dicséret Rinézer Bianka Madách Imre Gimnázium Budapest
kiemelt dicséret Csáji Gyöngyvér Budapest Fasori Evangélikus Gimnázium Budapest
kiemelt dicséret Morvai Viktória Bereniké Madách Imre Gimnázium Budapest
kiemelt dicséret Daróczy Kata Piarista Gimnázium Vác
kiemelt dicséret Galambos Boglárka Ágnes Ciszterci Szent István Gimnázium Székesfehérvár
dicséret Proity József Bencés Gimnázium Pannonhalma
dicséret Kovács Dorka Veres Péter Gimnázium Budapest
dicséret Szathury Csaba Piarista Gimnázium Budapest
dicséret Szabó Zsófia Eötvös József Gimnázium Budapest
dicséret Phan Viet Dung ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Gimnázium Budapest
dicséret Boldizsár Benedek Fazekas Mihály Gyakorló Gimnázium Budapest
dicséret Nagy Fanni Patrícia II. Rákóczi Ferenc Gimnázium Budapest
dicséret Mencseli Réka Vanessza Piarista Gimnázium Kecskemét
dicséret Villant Anna Piarista Gimnázium Vác
dicséret Gajda Sára Erzsébet Teleki Blanka Gimnázium Székesfehérvár
dicséret Varga Dániel Bencés Gimnázium Pannonhalma

Minores

1. helyezés Szakács Domonkos Jedlik Ányos Gimnázium Budapest
2. helyezés Beke Ágoston Piarista Gimnázium Budapest
3. helyezés Csák Emma Németh László Gimnázium Budapest
4. helyezés Windhoffer Boglárka Városmajori Gimnázium Budapest
5. helyezés Sós Ádám Berzsenyi Dániel Evangélikus Gimnázium Sopron
6. helyezés Horváth Ákos Tóth Árpád Gimnázium Debrecen
7. helyezés Arany Dóra Németh László Gimnázium Budapest
8. helyezés Bodó Hanna Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium Budapest
9. helyezés Balás Borbála Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium Budapest
10. helyezés Juhos Bálint Veres Péter Gimnázium Budapest
kiemelt dicséret Biró Alexa Németh László Gimnázium Budapest
kiemelt dicséret Nagy Sarolta Németh László Gimnázium Budapest
kiemelt dicséret Vaskó Csenge Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós
kiemelt dicséret Tóth Máté Városmajori Gimnázium Budapest
kiemelt dicséret Hauser Márton Veres Péter Gimnázium Budapest
kiemelt dicséret Frivaldszky Margit Németh László Gimnázium Budapest
kiemelt dicséret Szabó Veronika Városmajori Gimnázium Budapest
kiemelt dicséret Ambrus Dorka Németh László Gimnázium Budapest
kiemelt dicséret Gyors Máté Bence Piarista Gimnázium Vác
kiemelt dicséret Tamás Ágoston ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Gimnázium Budapest
dicséret Százados András Piarista Gimnázium Budapest
dicséret Jávor Bence Városmajori Gimnázium Budapest
dicséret Szatmári András Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium Budapest
dicséret Plette Szabolcs Piarista Gimnázium Vác
dicséret Csikós Timea ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Gimnázium Budapest
dicséret Patocskai Dávid Németh László Gimnázium Budapest
dicséret Szabó Anna ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Gimnázium Budapest
dicséret Lelkes Artemisz ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Gimnázium Budapest
dicséret Biró Anna II. Rákóczi Ferenc Gimnázium Budapest
dicséret Rudan Klára Szentendrei Református Gimnázium Szentendre

Vissza az oldal elejére