Ábel Jenő Országos Latin Tanulmányi Verseny

Az Ábel Jenő Országos Latin Tanulmányi Verseny díjkiosztója – üdvözlet a karanténból

A március 12. óta fennálló vészhelyzet miatt az Ábel Jenő Országos Latin Tanulmányi Verseny ünnepélyes díjkiosztója, melyet hagyományosan az Ókortudományi Társaság májusi közgyűlésén szoktunk megrendezni, 2020-ban elmarad.

De helyezettjeink és dicséreteseink nem maradnak jutalmazás nélkül: dacolva a veszélyekkel, nagy erőfeszítéssel a Verseny főszervezője Adamik Béla tanár úr, és a minores kategória bírálója Rung Ádám tanár úr, az ELTE BTK Latin Tanszékének oktatói a két kategória valamennyi díját – támogató kiadóink nagylelkű adományát – tegnap, három napi csomagolás után postára adta, hogy időben eljusson valamennyi díjazotthoz, akiknek ezúton is gratulálunk!

Rung Ádám és Adamik Béla – és a díjak
Útban a postára…