Ábel Jenő Országos Latin Tanulmányi Verseny

A 2020-2021. tanévi Ábel Jenő Országos Latin Tanulmányi Versenyének döntő fordulójába behívott tanulók listája

A jelenlegi és a várható helyzetre tekintettel az Ábel Jenő Országos Latin Tanulmányi Verseny döntője virtuális úton (Canvas LMS-rendszer segítségével, online felületen, Zoom-videófelügyelet mellett) kerül lebonyolításra, 2021. április 17-én, szombaton 9-13 óra között.

Ez azt jelenti, hogy minden, a döntő fordulóra behívott, alább felsorolt tanuló, előzetes regisztrációt követően, otthonában (illetve más erre alkalmas, a dolgozat megírásához megfelelő körülményeket biztosító, az elmélyült munkát lehetővé tévő helységben) írhatja meg internetkapcsolattal és asztali Zoom-alkalmazással, illetve videókamerával rendelkező számítógépen, kizárólag szótár segítségével és az ilyenkor elvárható viselkedési normák maximális betartásával kategóriája döntő fordulójának tételét Canvas-felületen. A döntő és egyben a verseny végeredményét a szervezőbizottság legkésőbb május 10-ig közzéteszi a verseny honlapján és az érintetteknek szóló email-levélben.

A Canvas-alapú döntő forduló lebonyolításának technikai részleteiről később tájékoztatjuk az érintetteket személyes email-levélben: ennek érdekében kérjük az érintett tanulókat, hogy nevük, email-címük és sms-képes mobil telefonszámuk megadásával jelentkezzenek be 2021. március 31-ig a verseny honlapján a “Jelentkezés döntőre” menüpont alatt. Jelszó: abeljeno2021.

Minores

Ambrus Dorka Németh László Gimnázium Budapest
Arany Dóra Németh László Gimnázium Budapest
Bagyal Dóra Piarista Gimnázium Vác
Balás Borbála Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium Budapest
Bálint Boróka Piarista Gimnázium Vác
Beke Ágoston Piarista Gimnázium Budapest
Biró Alexa Németh László Gimnázium Budapest
Biró Anna II. Rákóczi Ferenc Gimnázium Budapest
Bodó Hanna Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium Budapest
Breuer Bence Berzsenyi Dániel Evangélikus Gimnázium Sopron
Bui Phi Hung ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Gimnázium Budapest
Csák Emma Németh László Gimnázium Budapest
Csikós Timea ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Gimnázium Budapest
Frivaldszky Margit Németh László Gimnázium Budapest
Gyors Máté Bence Piarista Gimnázium Vác
Hadi Teodóra Piarista Gimnázium Vác
Halupka Fanni Németh László Gimnázium Budapest
Hauser Márton Veres Péter Gimnázium Budapest
Horváth Ákos Tóth Árpád Gimnázium Debrecen
Jávor Bence Városmajori Gimnázium Budapest
Juhos Bálint Veres Péter Gimnázium Budapest
Kovács Márton Németh László Gimnázium Budapest
Lelkes Artemisz ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Gimnázium Budapest
Nagy Sarolta Németh László Gimnázium Budapest
Nguyen Kim Dorka ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Gimnázium Budapest
Papp Noémi Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós
Patocskai Dávid Németh László Gimnázium Budapest
Pintér Benedek Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós
Plette Szabolcs Piarista Gimnázium Vác
Rácz Réka Berzsenyi Dániel Evangélikus Gimnázium Sopron
Rudan Klára Szentendrei Református Gimnázium Szentendre
Simsa Lilla Cecília II. Rákóczi Ferenc Gimnázium Budapest
Sós Ádám Berzsenyi Dániel Evangélikus Gimnázium Sopron
Szabó Anna ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Gimnázium Budapest
Szabó Dániel Németh László Gimnázium Budapest
Szabó Veronika Városmajori Gimnázium Budapest
Szakács Domonkos Jedlik Ányos Gimnázium Budapest
Szarka Áron ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Gimnázium Budapest
Szász Vince Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium Budapest
Szatmári András Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium Budapest
Százados András Piarista Gimnázium Budapest
Székely Anna Németh László Gimnázium Budapest
Szmejkál Boróka Piarista Gimnázium Vác
Tamás Ágoston ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Gimnázium Budapest
Tóth Borbála Ciszterci Szent István Gimnázium Székesfehérvár
Tóth Máté Városmajori Gimnázium Budapest
Tóth Petra Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós
Untsch Márton Piarista Gimnázium Vác
Vaskó Csenge Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós
Windhoffer Boglárka Városmajori Gimnázium Budapest

Maiores

Boldizsár Benedek Fazekas Mihály Gyakorló Gimnázium Budapest
Czike Viola Piarista Gimnázium Vác
Csáji Gyöngyvér Budapest Fasori Evangélikus Gimnázium Budapest
Cseresznyés Karina Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós
Daróczy Kata Piarista Gimnázium Vác
Elter Luca Szentendrei Református Gimnázium Szentendre
Gadányi Boldizsár ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Gimnázium Budapest
Gajda Sára Erzsébet Teleki Blanka Gimnázium Székesfehérvár
Galambos Boglárka Ciszterci Szent István Gimnázium Székesfehérvár
Handl Barnabás Bencés Gimnázium Pannonhalma
Hoppál Ilona Cicelle Szentendrei Református Gimnázium Szentendre
Horányi Rozi Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola Budapest
Horváth Hanna ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Gimnázium Budapest
Ittzés Klára Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium Budapest
Izsák Gábor Piarista Gimnázium Vác
Jenei Ákos Veres Péter Gimnázium Budapest
Kopper Borsa ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Gimnázium Budapest
Kovács Dorka Veres Péter Gimnázium Budapest
Kovács Emma Piarista Gimnázium Vác
Kubena Christopher John Bencés Gimnázium Pannonhalma
Kun Lenke Fazekas Mihály Gyakorló Gimnázium Budapest
Kurali Villő Eötvös József Gimnázium Budapest
Lankovics Lilla Berzsenyi Dániel Evangélikus Gimnázium Sopron
Mencseli Réka Piarista Gimnázium Kecskemét
Mezei Boglárka Németh László Gimnázium Budapest
Morvai Eliza Veres Péter Gimnázium Budapest
Morvai Viktória Madách Imre Gimnázium Budapest
Nagy Fanni Patrícia II. Rákóczi Ferenc Gimnázium Budapest
Nagy Flóra Szentendrei Református Gimnázium Szentendre
Neller Alexa Táncsics Mihály Gimnázium Orosháza
Papp Ivetta ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium Budapest
Papp Judit Németh László Gimnázium Budapest
Phan Viet Dung ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Gimnázium Budapest
Proity József Bencés Gimnázium Pannonhalma
Rinézer Bianka Madách Imre Gimnázium Budapest
Rózsa Simon Péter ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Gimnázium Budapest
Sárváry Márton ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Gimnázium Budapest
Somodi Rita Patrona Hungariae Gimnázium Budapest
Soós Márton Németh László Gimnázium Budapest
Strbka Anna Eötvös József Gimnázium Budapest
Szabó Cecília Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium Budapest
Szabó Zsófia Eötvös József Gimnázium Budapest
Szalai Boglárka Bibó István Gimnázium Kiskunhalas
Szász Gyöngyvér Piarista Gimnázium Vác
Szathury Csaba Piarista Gimnázium Budapest
Tar Liliána Fazekas Mihály Gyakorló Gimnázium Budapest
Tar Lilla Madách Imre Gimnázium Budapest
Varga Dániel Bencés Gimnázium Pannonhalma
Villant Anna Piarista Gimnázium Vác
Wertán Brúnó Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium Budapest
Zelenyánszki Emese Piarista Gimnázium Vác

Vissza az oldal elejére