Ábel Jenő Országos Latin Tanulmányi Verseny

Ábel Jenő Országos Latin Tanulmányi Versenyének végeredménye – 2019/2020-as tanév

A jelenlegi helyzetre tekintettel, aminek következtében az Ókortudományi Társaság májusi közgyűlése és a kapcsolódó díjátadó ünnepség elmarad, a két kategória helyezettjei, kiemelt dicséretesei és dicséretesei az oklevelüket és tárgyi jutalmaikat az iskolai tanévzáró vagy tanévnyitó ünnepélyeken vehetik majd át (az iskolákba június 1. után postázzuk a jutalmakat). A két kategória első három helyezettjének járó pénzjutalmak rendezése érdekében email-levélben keressük meg az érintett tanulókat.

Maiores

1. helyezés Posta Klaudia Bocskai István Gimnázium Hajdúböszörmény
2. helyezés Kőhegyi András Bencés Gimnázium Pannonhalma
3. helyezés Molnár Lilla Júlia Veres Péter Gimnázium Budapest
4. helyezés Ittzés Klára Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium Budapest
5. helyezés Horváth Dóra Kerületi Madách Imre Gimnázium Budapest
6. helyezés Füzesi Marcell Svetits Katolikus Gimnázium Debrecen
7. helyezés Czifra Botond Verseghy Ferenc Gimnázium Szolnok
8. helyezés Szendrei Boglárka Tóth Árpád Gimnázium Debrecen
9. helyezés Solymosi Lili Veres Péter Gimnázium Budapest
10. helyezés Samu Zsófia Németh László Gimnázium Budapest
kiemelt dicséret Sári Mátyás Bencés Gimnázium Pannonhalma
kiemelt dicséret Garamvölgyi Glória Bella Ciszterci Szent István Gimnázium Székesfehérvár
kiemelt dicséret Pete András Svetits Katolikus Gimnázium Debrecen
kiemelt dicséret Szesztay Ajnácska Piarista Gimnázium Vác
kiemelt dicséret Hermán Flóra Paksi Vak Bottyán Gimnázium Paks
kiemelt dicséret Ferencz-Csibi Nóra Vörösmarty Mihály Gimnázium Érd
kiemelt dicséret Korcsog Laura Szentendrei Református Gimnázium Szentendre
kiemelt dicséret Antal-Köz Csaba Piarista Gimnázium Vác
kiemelt dicséret Sebestyén Noémi Garay János Gimnázium Szekszárd
kiemelt dicséret Halmai Rozália Berzsenyi Dániel Evangélikus Gimnázium Sopron
dicséret Ujvári Adél Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós
dicséret Tapodi Janka Bibó István Gimnázium Kiskunhalas
dicséret Merész Flóra Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós
dicséret Baranyák Vendel Bencés Gimnázium Pannonhalma
dicséret Tar Lilla Madách Imre Gimnázium Budapest
dicséret Szitás-Kiss Gergő II. Rákóczi Ferenc Gimnázium Budapest
dicséret Petrus Júlia ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium Budapest
dicséret Seitz Erik Bencés Gimnázium Pannonhalma
dicséret Lankovics Lilla Berzsenyi Dániel Evangélikus Gimnázium Sopron
dicséret Szász Gyöngyvér Piarista Gimnázium Vác

Minores

1. helyezés Papp Lilla Németh László Gimnázium Budapest
2. helyezés Bedő Bátor Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós
3. helyezés Rózsa Simon Péter ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Gimnázium Budapest
4. helyezés Gadányi Boldizsár ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Gimnázium Budapest
5. helyezés Papp Judit Németh László Gimnázium Budapest
6. helyezés Szabó Cecília Mária Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium Budapest
7. helyezés Tőkés Kinga Svetits Katolikus Gimnázium Debrecen
8. helyezés Szakács Domonkos Jedlik Ányos Gimnázium Budapest
9. helyezés Daróczy Kata Piarista Gimnázium Vác
10. helyezés Morvai Viktória Bereniké Madách Imre Gimnázium Budapest
kiemelt dicséret Szabó Zita Svetits Katolikus Gimnázium Debrecen
kiemelt dicséret Batiz Liza Stella Svetits Katolikus Gimnázium Debrecen
kiemelt dicséret Sárváry Márton ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Gimnázium Budapest
kiemelt dicséret Varga Dániel Bencés Gimnázium Pannonhalma
kiemelt dicséret Rinézer Bianka Madách Imre Gimnázium Budapest
kiemelt dicséret Gálos Fanni Berzsenyi Dániel Evangélikus Gimnázium Sopron
kiemelt dicséret Pap Tamás ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Gimnázium Budapest
kiemelt dicséret Illés Gréta Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós
kiemelt dicséret Kovács Domonkos Piarista Gimnázium és Kollégium Vác
kiemelt dicséret Szathury Csaba Piarista Gimnázium Budapest
dicséret Takács-Sánta Zsófia Városmajori Gimnázium Budapest
dicséret Róbert Viktória Katalin Németh László Gimnázium Budapest
dicséret Csák Emma Erzsébet Németh László Gimnázium Budapest
dicséret Handl Barnabás Bencés Gimnázium Pannonhalma
dicséret Farkas- Dancsházi Bálint Városmajori Gimnázium Budapest
dicséret Grimaldi Giulio Benedek Szentendrei Református Gimnázium Szentendre
dicséret Kovács Luca ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium Budapest
dicséret Molnár Kristóf Városmajori Gimnázium Budapest
dicséret Balog Gergely Bethlen Gábor Református Gimnázium Hódmezővásárhely
dicséret Mezei Boglárka Németh László Gimnázium Budapest

Vissza az oldal elejére