Közlemény a 2022-es arpinói Cicero-verseny végeredményéről

Az olasz szervezők közzétették az idei arpinói Cicero-verseny májusi döntőjének végeredményét, amiből kiderül, hogy Czifra Botond, a szolnoki Verseghy Ferenc Gimnázium diákja, tanára Dr. Valyon Eszter, 10. helyezést ért el a latin diákolimpiának számító patinás olaszországi nemzetközi versenyen. A tanulónak és felkészítő tanárának ezúton is szívből gratulálunk!

Egyúttal megköszönjük a másik három, a döntőn Magyarországot képviselő tanuló és felkészítő tanáraik fáradságos munkáját is.

Külön köszönet illeti a budapesti Veres Péter Gimnázium tanárát, Hőnich Orsolyát a kiutazó magyar csapat vezető kísérő tanárát áldozatos szervező munkájáért! Mindnyájuknak szívből gratulálunk és további sikereket kívánunk!

Budapest, 2022. május 10.

A hazai Szervezőbizottság nevében:

Dr. habil. Adamik Béla s.k.

egyetemi docens