Közlemény a 2022-es arpinói Cicero-verseny májusi döntőjébe behívottakról

Az olasz szervezők közzétették az idei arpinói Cicero-verseny májusi döntőjébe behívottak listáját, amiből kiderül, hogy (a 64 fő behívott között) 4 magyar versenyző kapott lehetőséget a döntőn való részvételre, abécé-sorrendben ők a következők:

Czifra Botond, Verseghy Ferenc Gimnázium Szolnok, tanára: Dr. Valyon Eszter

Mencseli Réka Vanessza, Piarista Gimnázium Kollégium Általános iskola, Kecskemét tanára: Sipőcz Brigitta

Molnár Lilla Júlia, Veres Péter Gimnázium, Budapest, tanára: Hőnich Orsolya

Morvai Viktória Bereniké, VII Kerületi Madách Imre István Gimnázium, Budapest, tanára: Dr. Szücsiné Laczkó Eszter

A döntőbe jutott versenyzőket és felkészítő tanáraikat, illetve iskoláikat hamarosan megkeressük email-ben a további szükséges lépések megtétele érdekében.

Mindnyájuknak gratulálunk és megköszönjük azoknak a diákoknak (és tanáraiknak) áldozatos munkáját is, akik az arpinói első, online fordulón részt vettek, de nem jutottak be a májusi jelenléti döntő fordulóba: akik most 11. osztályosak, nekik javasoljuk, hogy jövőre, 12. osztályosan is vegyenek részt a válogatón egy újabb lehetőség reményében!

Budapest, 2022. március 30.

A hazai Szervezőbizottság nevében:

Dr. habil. Adamik Béla s.k.

egyetemi docens