Ábel Jenő Országos Latin Tanulmányi Verseny

A 2018-2019. tanévi Ábel Jenő Országos Latin Tanulmányi Versenyének döntő fordulójába behívott tanulók listája

Általános tudnivalók

A verseny ideje: 2019. április 13. szombat 12-16 óra

A verseny helye: Eötvös Loránd Tudományegyetem Bölcsészettudományi Kara

MAIORES-kategória: Budapest 1088, Múzeum krt. 6-8 II/252.

MINORES-kategória: Budapest 1088, Múzeum krt. 4/F fszt. Kerényi-terem

A versenyre latin-magyar szótárát, személyi igazolványát (vagy ennek hiányában diákigazolványát) minden versenyző hozza el.

A versenyzőknek legkésőbb fél 12-re a teremben kell lenniük. Ebédről mindenki maga gondoskodjék.

A nem budapesti tanulók az útiköltség megtérítését — latintanáruk közvetítésével — elsősorban iskolájuktól, ill. iskolai alapítványuktól kérjék! Amennyiben az iskolának, ill. az iskola alapítványának nem áll módjában megtéríteni tanulójuk útiköltségét, akkor az Ókortudományi Társaság megtéríti azt, utólagos banki utalással. Csak tanulói, 2. oszt. vonatjegy (IC-pótjegyet is beleértve) vagy távolsági buszjegy árát tudjuk téríteni, ezért mindenki vegye igénybe a diákigazolvány alapján kapható díjkedvezményeket (budapesti, BKV-jegyeket nem áll módunkban elszámolni)! Útiköltség-térítés kérhető (a tanuló nevére és állandó lakcímére kiállított) számla VAGY menetjegy ellenében: a számlá(kat) VAGY a menetjegyeket ÉS a kitöltött, tanuló által aláírt ÚTIKÖLTSÉGTÉRÍTÉSI ŰRLAPOT (letölthető itt) postán kérjük megküldeni, a versenyt követően mihamarabb, de legkésőbb a döntőt követő pénteki postabélyegzővel, erre a postacímre: Ókortudományi Társaság, 1088 Budapest, Múzeum körút 4/F. A menetjegyek/számla és az űrlap postai beérkezést követő 30 napon belül utaljuk a költségtérítést.

Budapest, 2019. március 14.

A Verseny Szervezőbizottsága

Minores

Atanaszov Hedvig Veres Péter Gimnázium Budapest
Babos Réka Garay János Gimnázium Szekszárd
Bancsó Babett Teleki Blanka Gimnázium Székesfehérvár
Baranyák Vendel Pannonhalmi Bencés Gimnázium Pannonhalma
Bető Bátor Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós
Broczky István Piarista Gimnázium Budapest
Csapó Adél ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Gimnázium Budapest
Csere Zsanett ELTE Apáczai Csere János Gimnázium Budapest
Domonkos Petra Berzsenyi Dániel Evangélikus Gimnázium Sopron
Erős Zoltán Budapesti Egyetemi Katolikus Gimnázium Budapest
Fabók Anna Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola Budapest
Frankó Réka Táncsics Mihály Gimnázium Orosháza
Gadányi Boldizsár ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Gimnázium Budapest
Galambos Boglárka Ágnes Ciszterci Szent István Gimnázium Székesfehérvár
Gréczi Lilla Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós
Hermán Flóra Vak Bottyán Gimnázium Paks
Horváth Hanna ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Gimnázium Budapest
Ittzés Klára Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium Budapest
Katona Attila Városmajori Gimnázium Budapest
Kis Szabolcs Tibor Piarista Gimnázium Budapest
Kiss Virág Berzsenyi Dániel Evangélikus Gimnázium Sopron
Kopper Borsa ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Gimnázium Budapest
Lukács-Simonffy Vilma ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Gimnázium Budapest
Morvai Eliza Veres Péter Gimnázium Budapest
Morvai Viktória Bereniké Madách Imre Gimnázium Budapest
Nyéki Mónika Budapesti Egyetemi Katolikus Gimnázium Budapest
Pete András Svetits Katolikus Gimnázium Debrecen
Péterfia Blanka ELTE Apáczai Csere János Gimnázium Budapest
Petrus Júlia ELTE Apáczai Csere János Gimnázium Budapest
Pintér Levente ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Gimnázium Budapest
Posta Klaudia Bocskai István Gimnázium Hajdúböszörmény
Sámson Boglárka Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós
Sári Mátyás Pannonhalmi Bencés Gimnázium Pannonhalma
Sárközy Rita Városmajori Gimnázium Budapest
Sárváry Márton ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Gimnázium Budapest
Scheiling Ádám ELTE Apáczai Csere János Gimnázium Budapest
Simon Péter Szentendrei Református Gimnázium Szentendre
Solti Bettina Patrona Hungariae Gimnázium Budapest
Szabó Lilla Németh László Gimnázium Budapest
Szabó-Seri Lilla Városmajori Gimnázium Budapest
Szakács Domonkos Jedlik Ányos Gimnázium Budapest
Szecsei Péter Budapest Fasori Evangélikus Gimnázium Budapest
Szitás-Kiss Gergő II. Rákóczi Ferenc Gimnázium Budapest
Szőke-Brandt Áron Piarista Gimnázium Budapest
Takács Ágota ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Gimnázium Budapest
Takács Panna Munkácsy Mihály Gimnázium Kaposvár
Tapodi Janka Bibó István Gimnázium Kiskunhalas
Tasnádi Emma Enikő Szentendrei Református Gimnázium Szentendre
Tóth Lili Anna Berzsenyi Dániel Evangélikus Gimnázium Sopron
Varga Domonkos Budapest Fasori Evangélikus Gimnázium Budapest
Várhelyi Szabolcs ELTE Apáczai Csere János Gimnázium Budapest
Végső Dániel Piarista Gimnázium Budapest
Wertán Brúnó Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium Budapest
Zelenyánszi Emese Piarista Gimnázium Vác

A lista letöltése pdf-ben: Minores továbbjutók

Maiores

Árpási Zalán ELTE Apáczai Csere János Gimnázium Budapest
Babcsányi István Fazekas Mihály Gyakorló Gimnázium Budapest
Bakos Dóra Borbála Patrona Hungariae Gimnázium Budapest
Berta Zsófia Ciszterci Szent István Gimnázium Székesfehérvár
Biró Áron Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium Budapest
Calis Mihály ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Gimnázium Budapest
Dékány Rózsa Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola Budapest
Domján Leó Pannonhalmi Bencés Gimnázium Pannonhalma
Dudás Fanni Vak Bottyán Gimnázium Paks
Erdős Csaba Medgyessy Ferenc Gimnázium Debrecen
Fehér Marcell Piarista Gimnázium Kecskemét
Fejes Dorottya Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium Budapest
Folyi Bence Berzsenyi Dániel Evangélikus Gimnázium Sopron
Füzesi Marcell Svetits Katolikus Gimnázium Debrecen
Garamvölgyi Glória Bella Ciszterci Szent István Gimnázium Székesfehérvár
Halmai Rozália Berzsenyi Dániel Evangélikus Gimnázium Sopron
Hepp Anna Németh László Gimnázium Budapest
Héthelyi Máté ELTE TrefortÁgoston Gyakorló Gimnázium Budapest
Hortobágyi Anna Szent-Györgyi Albert Gimnázium Budapest
Horváth Dóra Madách Imre Gimnázium Budapest
Illényi Mandorla Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium Budapest
Jakó Attila ELTE Apáczai Csere János Gimnázium Budapest
Kasza Dominik Táncsics Mihály Gimnázium Orosháza
Kohányi Attila József Attila Gimnázium Makó
Kovács Benedek Munkácsy Mihály Gimnázium Kaposvár
Kovács Edvárd Bethlen Gábor Református Gimnázium Hódmezővásárhely
Kovács Tamara Madách Imre Gimnázium Budapest
Kövér Blanka ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Gimnázium Budapest
Madarász Anna Berzsenyi Dániel Gimnázium Budapest
Magyar Ábel Mátyás Fazekas Mihály Gyakorló Gimnázium Budapest
Márky Anna Veres Péter Gimnázium Budapest
Molnár Lilla Júlia Veres Péter Gimnázium Budapest
Nardai Anna Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium Budapest
Óváry Márton Szentendrei Református Gimnázium Szentendre
Pálinkás Maja Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós
Papp Hanna Róza Ciszterci Szent István Gimnázium Székesfehérvár
Pásztor Márton János Szilády Áron Gimnázium Kiskunhalas
Pintér Róbert Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma Pécs
Rabi Hanna Ciszterci Szent István Gimnázium Székesfehérvár
Rogács Álmos Szalárd Kazinczy Ferenc Gimnázium Győr
Samu Zsófia Németh László Gimnázium Budapest
Solymosi Lili Veres Péter Gimnázium Budapest
Szabó Antónia Fazekas Mihály Gyakorló Gimnázium Budapest
Szakács Illés Levente Piarista Gimnázium Vác
Székely Kata Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós
Szilágyi Zalán ELTE Apáczai Csere János Gimnázium Budapest
Szőcs Áron Fazekas Mihály Gyakorló Gimnázium Budapest
Szőcs Marcell Pannonhalmi Bencés Gimnázium Pannonhalma
Takács Martin Ferenc Pannonhalmi Bencés Gimnázium Pannonhalma
Tornay-Csomor Viktória ELTE Apáczai Csere János Gimnázium Budapest
Tóth Júlia Veres Péter Gimnázium Budapest
Tóth Mária Gizella Fényi Gyula Református Gimnázium Miskolc
Varga Roland István Eötvös József Gimnázium Budapest
Vízkeleti Anna ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Gimnázium Budapest
Zsigmond Sebestyén Piarista Gimnázium Budapest

A lista letöltése pdf-ben: Maiores továbbjutók

Vissza az oldal elejére