Ábel Jenő Országos Latin Tanulmányi Verseny

Ábel Jenő Országos Latin Tanulmányi Versenyének végeredménye – 2016/2017-es tanév

A két kategória helyezettjei oklevelüket és könyvjutalmukat az Ókortudományi Társaság 2017. MÁJUS 19-ÉN, PÉNTEKEN DU. 5 ÓRAKOR kezdődő közgyűlésén vehetik át, a szokásos tudományos előadást követően.

A Közgyűlés helyszíne előreláthatólag:
AZ ELTE BÖLCSÉSZETTUDOMÁNYI KAR Tanácsterem Budapest, VIII. ker. Múzeum körút 4/A földszint
(végleges helyszín és program: http://www.okortudomany.hu/ )

Kérjük, hogy azok a helyezettek, akik nem tudnak részt venni a díjátadó ünnepségen, jelezzék ezt a tényt az abel.jeno@gmail.com címen, legkésőbb május 17-ig.
A helyezettek felkészítő tanárait is szívesen látjuk a díjátadón, különösen az 1-3. helyezett tanárait, akik egyéves Ókor-előfizetésben részesülnek!
A vidéki iskolákat kérjük, járuljanak hozzá érintett tanulóik útiköltségeihez, hogy minél több helyezett diák vehessen részt a díjátadó ünnepségen!
A kiemelt dicséretesek a könyvjutalmukat és az oklevelüket, a dicséretesek pedig az oklevelüket az iskolai tanévzáró ünnepélyeken vehetik át. A budapesti és a vidéki iskolák is postai úton eljuttatva kapják meg tanulóik jutalmát.

Maiores

1. helyezés Oláh Anna Réka Budapesti Egyetemi Katolikus Gimnázium Budapest
2. helyezés Szilágyi Margaréta Patrona Hungariae Katolikus Iskolaközpont Budapest
3. helyezés Kovordányi Anna Eötvös József Gimnázium Budapest
4. helyezés Hargittay Levente Piarista Gimnázium Budapest
5. helyezés Pete Miklós Svetits Katolikus Gimnázium Debrecen
6. helyezés Szabó Zalán Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium Budapest
7. helyezés Fodor Bertalan Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium Budapest
8. helyezés Jankovics Ákos Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium Budapest
9. helyezés Kalabay László Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium Budapest
10. helyezés Fülöp Lili Mária Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium Budapest
11. helyezés Tóth Imola Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium Budapest
12. helyezés Jancsovics Janka Budapest Fasori Evangélikus Gimnázium Budapest
13. helyezés Komenda Dorottya Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós
14. helyezés Drobilich Domonkos Piarista Gimnázium Vác
15. helyezés Míg Édua Kinga Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium Budapest
16. helyezés Schell Réka Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium Budapest
17. helyezés Laczó Brigitta Patrona Hungariae Katolikus Iskolaközpont Budapest
18. helyezés Fehér Dorka Németh László Gimnázium Budapest
19. helyezés Nagyapáti Anna Panna Bibó István Gimnázium Kiskunhalas
20. helyezés Gajdán Gréta Budapest Fasori Evangélikus Gimnázium Budapest
kiemelt dicséret Szathury Márk Piarista Gimnázium Budapest
kiemelt dicséret Endrédy Balázs Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium Budapest
kiemelt dicséret Szabó Izabella József Attila Gimnázium Makó
kiemelt dicséret Veres Csilla Zsófia Németh László Gimnázium Budapest
kiemelt dicséret Móricz Aurél Fazekas Mihály Gyakorló Gimnázium Budapest
kiemelt dicséret Samu Boglárka Patrona Hungariae Katolikus Iskolaközpont Budapest
kiemelt dicséret Kövesi Kiara Fanni ELTE Apáczai Csere János Gyakorlógimnázium Budapest
kiemelt dicséret Budaházy Csenge Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós
kiemelt dicséret Szűcs Réka Berzsenyi Dániel Gimnázium Budapest
kiemelt dicséret Barát Noémi ELTE Apáczai Csere János Gyakorlógimnázium Budapest
kiemelt dicséret Szabó Angelika Bethlen Gábor Református Gimnázium Hódmezővásárhely
kiemelt dicséret Félegyházi Borbála Ferences Gimnázium Szententendre
kiemelt dicséret Szente Adél Református Gimnázium Szententendre
kiemelt dicséret Járó István Németh László Gimnázium Budapest
kiemelt dicséret Varjassy Anna Németh László Gimnázium Budapest
kiemelt dicséret Hubai Eszter Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium Budapest
kiemelt dicséret Apostol Adrienn Madách Imre Gimnázium Budapest
kiemelt dicséret Gera Orsolya József Attila Gimnázium Makó
kiemelt dicséret Frank Ágoston Berzsenyi Dániel Evangélikus Gimnázium Sopron
kiemelt dicséret Folyi Bence Berzsenyi Dániel Evangélikus Gimnázium Sopron
dicséret Schubauer Panna Református Gimnázium Szententendre
dicséret Holtner Dorina Premontrei Szent Norbert Gimnázium Gödöllő
dicséret Dobos Marcell Budapesti Egyetemi Katolikus Gimnázium Budapest
dicséret Raffay Kamilla II. Rákóczi Ferenc Gimnázium Budapest
dicséret Horváth Réka Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium Budapest
dicséret Dorotovics Zsuzsanna József Attila Gimnázium Makó
dicséret Vadler Emma Veres Péter Gimnázium Budapest
dicséret Pinke László Ciszterci Szent István Gimnázium Székesfehérvár
dicséret Rudan Kata Református Gimnázium Szententendre
dicséret Görgei Eszter Medgyessy Ferenc Gimnázium Debrecen
dicséret Seregélyes László Bencés Gimnázium Pannonhalma
dicséret Ruha Midián Fazekas Mihály Gyakorló Gimnázium Budapest
dicséret Sipos Tamás Bencés Gimnázium Pannonhalma
dicséret Terenyei Edmond Eötvös József Gimnázium Budapest
dicséret Schild Bianka Németh László Gimnázium Budapest
dicséret Kovács Mónika Kitti Medgyessy Ferenc Gimnázium Debrecen
dicséret Széles Gábor II. Rákóczi Ferenc Gimnázium Budapest
dicséret Krizsán Laura Szilády Áron Gimnázium Kiskunhalas
dicséret Filipszki Gábor Fazekas Mihály Gyakorló Gimnázium Budapest

Minores

1. helyezés Halmai Rozália Julianna Berzsenyi Dániel Evangélikus Gimnázium Sopron
2. helyezés Hermán Judit Vak Bottyán Gimnázium Paks
3. helyezés Nardai Anna Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium Budapest
4. helyezés Kovács Anna Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium Eger
5. helyezés Kiss Kamilla Református Gimnázium Szententendre
6. helyezés Páczelt Ákos Viktor ELTE Apáczai Csere János Gyakorlógimnázium Budapest
7. helyezés Illényi Mandorla Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium Budapest
8. helyezés Szuhaj Anna Patrona Hungariae Katolikus Iskolaközpont Budapest
9. helyezés Samu Zsófia Németh László Gimnázium Budapest
10. helyezés Pálinkás Maja Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós
11. helyezés Halász Attila Piarista Gimnázium Vác
12. helyezés Fejes Dorottya Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium Budapest
13. helyezés Zeiss Anna Berzsenyi Dániel Evangélikus Gimnázium Sopron
14. helyezés Kovács Ajsa Petra Református Gimnázium Szententendre
15. helyezés Breznay Richárd Budapesti Egyetemi Katolikus Gimnázium Budapest
16. helyezés Gulyás Lilla Madách Imre Gimnázium Budapest
17. helyezés Siklér János Baár-Madas Református Gimnázium Budapest
18. helyezés Poncsák Kincső Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós
19. helyezés Tóth Kornél Református Gimnázium Szententendre
20. helyezés Bakos Borbála Patrona Hungariae Katolikus Iskolaközpont Budapest
kiemelt dicséret Horváth Dóra Madách Imre Gimnázium Budapest
kiemelt dicséret Hugyecz Karina Bibó István Gimnázium Kiskunhalas
kiemelt dicséret Berta Zsófia Ciszterci Szent István Gimnázium Székesfehérvár
kiemelt dicséret Tóth Júlia Viola Veres Péter Gimnázium Budapest
kiemelt dicséret Kiss Blanka Zselyke Németh László Gimnázium Budapest
kiemelt dicséret Mátyus Eszter Bibó István Gimnázium Kiskunhalas
kiemelt dicséret Potsay Zille Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium Eger
kiemelt dicséret Pulics Apollónia József Attila Gimnázium Makó
kiemelt dicséret Polgár Anna Városmajori Gimnázium Budapest
kiemelt dicséret Pap Gréta Piarista Gimnázium Vác
kiemelt dicséret Szitás-Kiss Gergő II. Rákóczi Ferenc Gimnázium Budapest
kiemelt dicséret Csaba Kinga Patrona Hungariae Katolikus Iskolaközpont Budapest
kiemelt dicséret Csapodi Kinga Budapesti Egyetemi Katolikus Gimnázium Budapest
kiemelt dicséret Varga Dorottya Németh László Gimnázium Budapest
kiemelt dicséret Bagi Eszter Patrona Hungariae Katolikus Iskolaközpont Budapest
kiemelt dicséret Juhász Annamária Budapesti Egyetemi Katolikus Gimnázium Budapest
kiemelt dicséret Sas Petra Németh László Gimnázium Budapest
kiemelt dicséret Kertész Izabella Bibó István Gimnázium Kiskunhalas
kiemelt dicséret Szabó Adél Vak Bottyán Gimnázium Paks
kiemelt dicséret Pittlik Panna Premontrei Szent Norbert Gimnázium Gödöllő
dicséret Körmendy Sára Városmajori Gimnázium Budapest
dicséret Szász Tünde Gróf Széchenyi István Katolikus Középiskola Jászapáti
dicséret Papp Réka Anna II. Rákóczi Ferenc Gimnázium Budapest
dicséret Igaz Dóra József Attila Gimnázium Makó
dicséret Vörös Vilmos Református Gimnázium Szententendre
dicséret Kákonyi Éva Református Gimnázium Szententendre
dicséret Bokor Zsófia Református Gimnázium Szententendre
dicséret Schiszler Virág Bibó István Gimnázium Kiskunhalas

Vissza az oldal elejére