Ábel Jenő Országos Latin Tanulmányi Verseny

Ábel Jenő Országos Latin Tanulmányi Versenyének végeredménye – 2013/2014-es tanév

A két kategória helyezettjei oklevelüket és könyvjutalmukat az Ókortudományi Társaság 2014. MÁJUS 30-ÁN, PÉNTEKEN DU. 5 ÓRAKOR kezdődő közgyűlésén vehetik át, a szokásos tudományos előadást követően.

A Közgyűlés helyszíne előreláthatólag:
AZ ELTE BÖLCSÉSZETTUDOMÁNYI KAR Tanácsterem Budapest, VIII. ker. Múzeum körút 4/A földszint
(végleges helyszín és program: http://www.okortudomany.hu/ )

Kérjük, hogy azok a helyezettek, akik nem tudnak részt venni a díjátadó ünnepségen, jelezzék ezt a tényt az abel.jeno@gmail.com címen, legkésőbb május 28-ig.
A helyezettek felkészítő tanárait is szívesen látjuk a díjátadón, különösen az 1-3. helyezett tanárait, akik egyéves Ókor-előfizetésben részesülnek!
A vidéki iskolákat kérjük, járuljanak hozzá érintett tanulóik útiköltségeihez, hogy minél több helyezett diák vehessen részt a díjátadó ünnepségen!
A kiemelt dicséretesek a könyvjutalmukat és az oklevelüket, a dicséretesek pedig az oklevelüket az iskolai tanévzáró ünnepélyeken vehetik át. A budapesti és a vidéki iskolák is postai úton eljuttatva kapják meg tanulóik jutalmát.

Maiores

1. helyezés Fehér Bence Ágoston Veres Péter Gimnázium Budapest
2. helyezés Frivaldszky Lőrinc Németh László Gimnázium Budapest
3. helyezés Dobos Rozália Németh László Gimnázium Budapest
4. helyezés Kotmayer Lili ELTE Apáczai Csere János Gyakorlógimnázium Budapest
5. helyezés Kalabay Márton Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium Budapest
6. helyezés Szkiba Zsófia Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium Budapest
7. helyezés Pintér Kálmán Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium Budapest
8. helyezés Tóka Borbála Bibó István Gimnázium Kiskunhalas
9. helyezés Drozdík Álmos Bencés Gimnázium Pannonhalma
10. helyezés Telek András Bencés Gimnázium Pannonhalma
11. helyezés Németh Sebestyén Ferences Gimnázium Szentendre
12. helyezés Acsády Hanna Budapest Fasori Evangélikus Gimnázium Budapest
13. helyezés Szatmári Réka Németh László Gimnázium Budapest
14. helyezés Czoma Flóra Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium Budapest
15. helyezés Nagy Emese Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium Budapest
16. helyezés Nagy Gabriella II. Rákóczi Ferenc Gimnázium Budapest
17. helyezés Csahók Tímea Németh László Gimnázium Budapest
18. helyezés Farkas János Piarista Gimnázium Budapest
19. helyezés Németh Annabella Németh László Gimnázium Budapest
20. helyezés Agócs Ferenc Bibó István Gimnázium Kiskunhalas
kiemelt dicséret Szokolai Péter ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Gimnázium Budapest
kiemelt dicséret Karácsony Dávid Ciszterci Szent István Gimnázium Székesfehérvár
kiemelt dicséret Nagy Petra Kazinczy Ferenc Gimnázium Győr
kiemelt dicséret Marsi Attila Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós
kiemelt dicséret László Alexandra Bibó István Gimnázium Kiskunhalas
kiemelt dicséret Tari Noémi Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós
kiemelt dicséret Kiss Gábor Baár-Madas Református Gimnázium Budapest
kiemelt dicséret Durkó Edina Kata Táncsics Mihály Gimnázium Orosháza
kiemelt dicséret Váradi Barnabás ELTE Apáczai Csere János Gyakorlógimnázium Budapest
kiemelt dicséret Topa Lukács Bencés Gimnázium Pannonhalma
kiemelt dicséret Koncz Eszter Medgyessy Ferenc Gimnázium Debrecen
kiemelt dicséret Csonka Julianna Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium Budapest
kiemelt dicséret Vigh Attila Ferences Gimnázium Szentendre
kiemelt dicséret Dió Dávid Veres Péter Gimnázium Budapest
kiemelt dicséret Csikai Csenge Kazinczy Ferenc Gimnázium Győr
dicséret Chrzanowska Janka Szentendrei Református Gimnázium Szentendre
dicséret Trinyik Flóra Mezőtúri Református Gimnázium Mezőtúr
dicséret Skola Balázs János Baár-Madas Református Gimnázium Budapest
dicséret Kovács Dániel Piarista Gimnázium Budapest
dicséret Vadon Bernadett Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium Budapest
dicséret Kuli Zsófia Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós
dicséret Balog Márk Bibó István Gimnázium Kiskunhalas
dicséret Gozdán Dóra Ramóna Bibó István Gimnázium Kiskunhalas
dicséret Varga Eszter Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós
dicséret Orosz Orsolya Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium Budapest

Minores

1. helyezés Kristály Álmos Jedlik Ányos Gimnázium Budapest
2. helyezés Székely Kadosa Tóth Árpád Gimnázium Debrecen
3. helyezés Kisbárnai Flóra Németh László Gimnázium Budapest
4. helyezés Losonci Blanka Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium Budapest
5. helyezés Szabó Dorottya Anna Munkácsy Mihály Gimnázium Kaposvár
6. helyezés Gloviczki Ráhel Piarista Gimnázium Vác
7. helyezés Bokor Anna Szentendrei Református Gimnázium Szentendre
8. helyezés Szathury Bálint Piarista Gimnázium Budapest
9. helyezés Balatoni Szilárd Piarista Gimnázium Budapest
10. helyezés Simon Zsuzsanna Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium Budapest
11. helyezés Kovordányi Anna Budapest Fasori Evangélikus Gimnázium Budapest
12. helyezés Utassy Kata Rebeka Török Ignác Gimnázium Gödöllő
13. helyezés Jancsovics Janka Budapest Fasori Evangélikus Gimnázium Budapest
14. helyezés Prekop Zita Laura Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós
15. helyezés Mohl Máté Ciszterci Szent István Gimnázium Székesfehérvár
16. helyezés Somjai Eszter Kazinczy Ferenc Gimnázium Győr
17. helyezés Szécsi Katalin Patrona Hungariae Gimnázium Budapest
18. helyezés Ghymes Bálint Baár-Madas Református Gimnázium Budapest
19. helyezés Matus Mercédesz Garay János Gimnázium Szekszárd
20. helyezés Szabó Boglárka Szentendrei Református Gimnázium Szentendre
kiemelt dicséret Csigó Ábel Berzsenyi Dániel Evagélikus Gimnázium Sopron
kiemelt dicséret Varga Gergely Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma Pécs
kiemelt dicséret Facskó Benedek Veres Péter Gimnázium Budapest
kiemelt dicséret Szilvágyi Lilla Budapest Fasori Evangélikus Gimnázium Budapest
kiemelt dicséret Szirt Viktória Patrona Hungariae Gimnázium Budapest
kiemelt dicséret Szilágyi Viktor Garay János Gimnázium Szekszárd
kiemelt dicséret Boa Patrik Berzsenyi Dániel Evagélikus Gimnázium Sopron
kiemelt dicséret Dobó Sára Borbála Szentendrei Református Gimnázium Szentendre
kiemelt dicséret Mezei Dóra Budapest Fasori Evangélikus Gimnázium Budapest
kiemelt dicséret Endrédy Balázs Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium Budapest
kiemelt dicséret Thuránszky Barnabás Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium Budapest
kiemelt dicséret Ősz-Püspöki Dorottya Budapest Fasori Evangélikus Gimnázium Budapest
kiemelt dicséret Szatmáry Zsófia Patrona Hungariae Gimnázium Budapest
kiemelt dicséret Schell Réka Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium Budapest
kiemelt dicséret Kiss Nándor II. Rákóczi Ferenc Gimnázium Budapest
kiemelt dicséret Müller Réka Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium Budapest
kiemelt dicséret Szőke Ágoston Piarista Gimnázium Budapest
dicséret Zelles András Piarista Gimnázium Budapest
dicséret Rottenbacher Kincső Piarista Gimnázium Vác
dicséret Egri Barnabás Budapest Fasori Evangélikus Gimnázium Budapest
dicséret Oszlács Enikő Baár-Madas Református Gimnázium Budapest
dicséret Kiss Benedek Piarista Gimnázium Budapest
dicséret Uzonyi Ákos Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium Budapest
dicséret Losonczi Hanna Berzsenyi Dániel Evagélikus Gimnázium Sopron
dicséret Gál-Bárdos Dorottya Ciszterci Szent István Gimnázium Székesfehérvár
dicséret Asbóth Lídia Berzsenyi Dániel Evangélikus Gimnázium Sopron
dicséret Szabó Zalán Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium Budapest
dicséret Kovács Boglárka Baár-Madas Református Gimnázium Budapest
dicséret Varga Zsófia Jedlik Ányos Gimnázium Budapest
dicséret Kishonti Pál Székács József Evangélikus Gimnázium Orosháza
dicséret Hekler Cintia Patrona Hungariae Gimnázium Budapest
dicséret Balla Júlia Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós

Vissza az oldal elejére