Ábel Jenő Országos Latin Tanulmányi Verseny

Ábel Jenő Országos Latin Tanulmányi Versenyének végeredménye – 2015/2016-os tanév

A két kategória helyezettjei oklevelüket és könyvjutalmukat az Ókortudományi Társaság 2016. MÁJUS 20-ÁN, PÉNTEKEN DU. 5 ÓRAKOR kezdődő közgyűlésén vehetik át, a szokásos tudományos előadást követően.

A Közgyűlés helyszíne előreláthatólag:
AZ ELTE BÖLCSÉSZETTUDOMÁNYI KAR Tanácsterem Budapest, VIII. ker. Múzeum körút 4/A földszint
(végleges helyszín és program: http://www.okortudomany.hu/ )

Kérjük, hogy azok a helyezettek, akik nem tudnak részt venni a díjátadó ünnepségen, jelezzék ezt a tényt az abel.jeno@gmail.com címen, legkésőbb május 18-ig.
A helyezettek felkészítő tanárait is szívesen látjuk a díjátadón, különösen az 1-3. helyezett tanárait, akik egyéves Ókor-előfizetésben részesülnek!
A vidéki iskolákat kérjük, járuljanak hozzá érintett tanulóik útiköltségeihez, hogy minél több helyezett diák vehessen részt a díjátadó ünnepségen!
A kiemelt dicséretesek a könyvjutalmukat és az oklevelüket, a dicséretesek pedig az oklevelüket az iskolai tanévzáró ünnepélyeken vehetik át. A budapesti és a vidéki iskolák is postai úton eljuttatva kapják meg tanulóik jutalmát.

Maiores

1. helyezés Avramucz Tamás Piarista Gimnázium Kecskemét
2. helyezés Tűz Boglárka ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium Budapest
3. helyezés Nagy Angelina Zsófia Madách Imre Gimnázium Budapest
4. helyezés Szirmai Róbert Eötvös József Gimnázium Budapest
5. helyezés Perosa Sandra Veres Péter Gimnázium Budapest
6. helyezés Szemán Réka Svetits Katolikus Gimnázium Debrecen
7. helyezés Boa Patrik Berzsenyi Dániel Evangélikus Gimnázium Sopron
8. helyezés Thuránszky Barnabás Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium Budapest
9. helyezés Simon Zsuzsanna Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium Budapest
10. helyezés Máté Csaba Piarista Gimnázium Budapest
11. helyezés Szikora Luca Ferences Gimnázium Szentendre
12. helyezés Szász Keve Piarista Gimnázium Vác
13. helyezés Martinusz Róbert Márk Fazekas Mihály Gyakorló Gimnázium Budapest
14. helyezés Bokor Anna Szentendrei Református Gimnázium Szentendre
15. helyezés Dorotovics Zsuzsanna József Attila Gimnázium Makó
16. helyezés Seress Iván ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium Budapest
17. helyezés Strausz Kata Eötvös József Gimnázium Budapest
18. helyezés Rákos Réka Svetits Katolikus Gimnázium Debrecen
19. helyezés Kubicsek Ferenc Szt. Orsolya Római Katolikus Gimnázium Sopron
20. helyezés Csigó Ábel Berzsenyi Dániel Evangélikus Gimnázium Sopron
kiemelt dicséret Takács Boglárka Fazekas Mihály Gyakorló Gimnázium Budapest
kiemelt dicséret Ficzere Márton Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós
kiemelt dicséret Müller Réka Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium Budapest
kiemelt dicséret Losonci Blanka Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium Budapest
kiemelt dicséret Jancsovics Janka Budapest Fasori Evangélikus Gimnázium Budapest
kiemelt dicséret Kovordányi Anna Eötvös József Gimnázium Budapest
kiemelt dicséret Pete Miklós Svetits Katolikus Gimnázium Debrecen
kiemelt dicséret Balassa Máté Márk Bencés Gimnázium Pannonhalma
kiemelt dicséret Balla Júlia Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós
kiemelt dicséret Somjai Eszter Maja Kazinczy Ferenc Gimnázium Győr
kiemelt dicséret Négyessy Eszter Veres Péter Gimnázium Budapest
kiemelt dicséret Kún Hanga Veres Péter Gimnázium Budapest
kiemelt dicséret Bölcskei Dalma Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós
kiemelt dicséret Mester Marcell ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium Budapest
kiemelt dicséret Szabó Boglárka Zsuzsa Szentendrei Református Gimnázium Szentendre
dicséret Fülöp Szófia ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium Budapest
dicséret Katona Szibilla Bethlen Gábor Református Gimnázium Hódmezõvásárhely
dicséret Morvai Gábor Piarista Gimnázium Budapest
dicséret Endrédy Balázs Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium Budapest
dicséret Egressy János Piarista Gimnázium Budapest
dicséret Keresztény Csenge Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós
dicséret Marton Dóra Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós
dicséret Sólyomvári Júlia Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium Budapest
dicséret Finta Ervin Fazekas Mihály Gyakorló Gimnázium Budapest
dicséret Tomcsányi Kinga Fazekas Mihály Gyakorló Gimnázium Budapest
dicséret Szabó Zalán Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium Budapest
dicséret Pigler Donát Piarista Gimnázium Budapest
dicséret Horváth Katica Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium Budapest
dicséret Orbán Márta Emese Budapest Fasori Evangélikus Gimnázium Budapest
dicséret Nagy Boldizsár Piarista Gimnázium Budapest

Minores

1. helyezés Oláh Anna Réka Budapesti Egyetemi Katolikus Gimnázium Budapest
2. helyezés Szilágyi Margaréta Patrona Hungariae Gimnázium Budapest
3. helyezés Hargittay Levente Piarista Gimnázium Budapest
4. helyezés Szathury Márk Piarista Gimnázium Budapest
5. helyezés Eyassu Sára Budapest Fasori Evangélikus Gimnázium Budapest
6. helyezés Kovács Anna Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium Eger
7. helyezés Vadler Emma Veres Péter Gimnázium Budapest
8. helyezés Félegyházi Borbála Ferences Gimnázium Szentendre
9. helyezés Kádár Barnabás Piarista Gimnázium Budapest
10. helyezés Csermely Réka Premontrei Szent Norbert Gimnázium Gödöllő
11. helyezés Zuckermann Janka Budapest Fasori Evangélikus Gimnázium Budapest
12. helyezés Tüzes Johanna Budapest Fasori Evangélikus Gimnázium Budapest
13. helyezés Hepp Anna Németh László Gimnázium Budapest
14. helyezés Blaskó Mira Budapest Fasori Evangélikus Gimnázium Budapest
15. helyezés Szentgyörgyi Máté Szentendrei Református Gimnázium Szentendre
16. helyezés Fábián Flóra Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós
17. helyezés Tóth Imola Anna Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium Budapest
18. helyezés Tornay-Csomor Viktória Németh László Gimnázium Budapest
19. helyezés Laczó Brigitta Patrona Hungariae Gimnázium Budapest
20. helyezés Módi Sára Orsolya Németh László Gimnázium Budapest
kiemelt dicséret Jakab Flóra II. Rákóczi Ferenc Gimnázium Budapest
kiemelt dicséret Simó József Piarista Gimnázium Budapest
kiemelt dicséret Samu Boglárka Patrona Hungariae Gimnázium Budapest
kiemelt dicséret Tőkés Viola Piarista Gimnázium Vác
kiemelt dicséret Rein Péter Piarista Gimnázium Budapest
kiemelt dicséret Varga Virág Katalin Budapest Fasori Evangélikus Gimnázium Budapest
kiemelt dicséret Varga Réka Fruzsina Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium Budapest
kiemelt dicséret Kenessei Zsombor Berzsenyi Dániel Evangélikus Gimnázium Sopron
kiemelt dicséret Németh Dávid Dorián Németh László Gimnázium Budapest
kiemelt dicséret Kiss Blanka Zselyke Németh László Gimnázium Budapest
kiemelt dicséret Csahók Mihály Németh László Gimnázium Budapest
kiemelt dicséret Falus Márton ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium Budapest
kiemelt dicséret Porteleki-Helbich Rozina Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium Budapest
kiemelt dicséret Bíró Áron Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium Budapest
kiemelt dicséret Guller Zsófia ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium Budapest
kiemelt dicséret Potoniec Zsófia Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós
kiemelt dicséret Sólyomvári Katalin Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium Budapest
kiemelt dicséret Zimmer Csenge Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium Budapest
kiemelt dicséret Horváth Boldizsár Berzsenyi Dániel Evangélikus Gimnázium Sopron
kiemelt dicséret Holpár Anna Szt. Orsolya Római Katolikus Gimnázium Sopron
dicséret Tóth Dorina Márta Berzsenyi Dániel Evangélikus Gimnázium Sopron
dicséret Folyi Bence Berzsenyi Dániel Evangélikus Gimnázium Sopron
dicséret Oravecz Kinga Városmajori Gimnázium Budapest
dicséret Holtner Dorina Premontrei Szent Norbert Gimnázium Gödöllő
dicséret Barát Noémi ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium Budapest
dicséret Szabó Angelika Bethlen Gábor Református Gimnázium Hódmezővásárhely
dicséret Korosecz Lilla Katalin Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma Pécs
dicséret Kalabay László Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium Budapest
dicséret Réhm Zoltán Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma Pécs
dicséret Majoros Péter Dániel Budapesti Egyetemi Katolikus Gimnázium Budapest
dicséret Deák Zsigmond Veres Péter Gimnázium Budapest
dicséret Dorogi Márk Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós
dicséret Nyull Fanni II. Rákóczi Ferenc Gimnázium Budapest
dicséret Papp Kinga Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium Budapest
dicséret Kovács Bence Tamás Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma Pécs
dicséret Dobos Marcell Budapesti Egyetemi Katolikus Gimnázium Budapest
dicséret Farkas Levente Örs Piarista Gimnázium Budapest
dicséret Végvári Domonkos Ferenc Piarista Gimnázium Budapest
dicséret Juhász Johanna Hedvig II. Rákóczi Ferenc Gimnázium Budapest
dicséret Simándi Krisztina Ciszterci Szent István Gimnázium Székesfehérvár

Vissza az oldal elejére