Ábel Jenő Országos Latin Tanulmányi Verseny

A 2015-2016. tanévi Ábel Jenő Országos Latin Tanulmányi Versenyének döntő fordulójába behívott tanulók listája

Általános tudnivalók

A verseny ideje: 2016. április 16. szombat 12-16 óra

A verseny helye: Eötvös Loránd Tudományegyetem Bölcsészettudományi Kara

MINORES-kategória: Budapest 1088, Múzeum krt. 6-8 II/252.

MAIORES-kategória: Budapest 1088, Múzeum krt. 4/F fszt. Kerényi-terem

A versenyre latin-magyar szótárát, személyi igazolványát (vagy ennek hiányában diákigazolványát) minden versenyző hozza el.

A versenyzőknek legkésőbb fél 12-re a teremben kell lenniük. Ebédről mindenki maga gondoskodjék.

A nem budapesti tanulók az útiköltség megtérítését — latintanáruk közvetítésével — elsősorban iskolájuktól, ill. iskolai alapítványuktól kérjék! Amennyiben az iskolának, ill. az iskola alapítványának nem áll módjában megtéríteni tanulójuk útiköltségét, akkor az Ókortudományi Társaság megtéríti azt, utólagos banki utalással. Csak tanulói, 2. oszt. vonatjegy (IC-pótjegyet is beleértve) vagy távolsági buszjegy árát tudjuk téríteni, ezért mindenki vegye igénybe a diákigazolvány alapján kapható díjkedvezményeket (budapesti, BKV-jegyeket nem áll módunkban elszámolni)! Útiköltség-térítés kérhető (a tanuló nevére és állandó lakcímére kiállított) számla VAGY menetjegy ellenében: a számlá(kat) VAGY a menetjegyeket ÉS a kitöltött, tanuló által aláírt ÚTIKÖLTSÉGTÉRÍTÉSI ŰRLAPOT (letölthető itt) postán kérjük megküldeni, a versenyt követően mihamarabb, de legkésőbb a döntőt követő pénteki postabélyegzővel, erre a postacímre: Ókortudományi Társaság, 1088 Budapest, Múzeum körút 4/F. A menetjegyek/számla és az űrlap postai beérkezést követő 30 napon belül utaljuk a költségtérítést.

Budapest, 2016. március 10.

A Verseny Szervezőbizottsága

Minores

Bakos Lili Ciszterci Szent István Gimnázium Székesfehérvár
Barát Noémi ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium Budapest
Bíró Áron Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium Budapest
Blaskó Mira Budapest Fasori Evangélikus Gimnázium Budapest
Borsi Szilárd Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós
Czékmán Flóra Ciszterci Szent István Gimnázium Székesfehérvár
Czibolya Viktória Bibó István Gimnázium Kiskunhalas
Csahók Mihály Németh László Gimnázium Budapest
Csermely Réka Premontrei Szent Norbert Gimnázium Gödöllő
Deák Zsigmond Veres Péter Gimnázium Budapest
Dobos Marcell Budapesti Egyetemi Katolikus Gimnázium Budapest
Dorogi Márk Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós
Édes Virág Ciszterci Szent István Gimnázium Székesfehérvár
Eyassu Sára Budapest Fasori Evangélikus Gimnázium Budapest
Fábián Flóra Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós
Falus Márton ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium Budapest
Farkas Levente Örs Piarista Gimnázium Budapest
Félegyházi Borbála Ferences Gimnázium Szentendre
Folyi Bence Berzsenyi Dániel Evangélikus (Líceum) Gimnázium Sopron
Gajdán Gréta Budapest Fasori Evangélikus Gimnázium Budapest
Garda Orsolya Budapest Fasori Evangélikus Gimnázium Budapest
Guller Zsófia ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium Budapest
Hargittay Levente Piarista Gimnázium Budapest
Hattyár Liliána Budapest Fasori Evangélikus Gimnázium Budapest
Hepp Anna Németh László Gimnázium Budapest
Holpár Anna Szt. Orsolya Római Katolikus Gimnázium Sopron
Holtner Dorina Premontrei Szent Norbert Gimnázium Gödöllő
Horváth Boldizsár Berzsenyi Dániel Evangélikus (Líceum) Gimnázium Sopron
Horváth Hanna Németh László Gimnázium Budapest
Hugyecz Karina Bibó István Gimnázium Kiskunhalas
Jakab Flóra II. Rákóczi Ferenc Gimnázium Budapest
Jakab Levente Piarista Gimnázium Budapest
Juhász Johanna II. Rákóczi Ferenc Gimnázium Budapest
Kádár Barnabás Piarista Gimnázium Budapest
Kalabay László Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium Budapest
Kenessei Zsombor Berzsenyi Dániel Evangélikus (Líceum) Gimnázium Sopron
Kern Barnabás Ciszterci Szent István Gimnázium Székesfehérvár
Kerti Botond Piarista Gimnázium Vác
Király Győző András Szentendrei Református Gimnázium Szentendre
Kiss Blanka Zselyke Németh László Gimnázium Budapest
Korosecz Lilla Katalin Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma Pécs
Korpics Zsófia Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma Pécs
Kovács Anna Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium Eger
Kovács Bence Tamás Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma Pécs
Kovács Fanni Szt. Orsolya Római Katolikus Gimnázium Sopron
Laczó Brigitta Patrona Hungariae Gimnázium Budapest
Lekrinszki Dóra Éva Bibó István Gimnázium Kiskunhalas
Lux Ida Berzsenyi Dániel Gimnázium Budapest
Madas Bálint Piarista Gimnázium Budapest
Majoros Péter Dániel Budapesti Egyetemi Katolikus Gimnázium Budapest
Martos Domonkos Piarista Gimnázium Budapest
Módi Sára Orsolya Németh László Gimnázium Budapest
Molnár Enikő Patrona Hungariae Gimnázium Budapest
Nagyapáti Anna Bibó István Gimnázium Kiskunhalas
Nemes Botond Piarista Gimnázium Budapest
Németh Dávid Dorián Németh László Gimnázium Budapest
Nyull Fanni II. Rákóczi Ferenc Gimnázium Budapest
Oláh Anna Réka Budapesti Egyetemi Katolikus Gimnázium Budapest
Oláh Gergely Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium Budapest
Oravecz Kinga Városmajori Gimnázium Budapest
Orsós Laura Pécsi Tudományegyetem Gyakorló Gimnáziuma Pécs
Orsulics Nada Pécsi Tudományegyetem Gyakorló Gimnáziuma Pécs
Papp Kinga Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium Budapest
Pázmándi Marcell Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós
Pente Szilvia Bibó István Gimnázium Kiskunhalas
Porteleki-Helbich Rozina Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium Budapest
Potoniec Zsófia Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós
Potsay Zille Csenge Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium Eger
Pusztai Eszter Budapest Fasori Evangélikus Gimnázium Budapest
Réhm Zoltán Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma Pécs
Rein Péter Piarista Gimnázium Budapest
Rudan Kata Szentendrei Református Gimnázium Szentendre
Samu Boglárka Patrona Hungariae Gimnázium Budapest
Samu Zsófia Németh László Gimnázium Budapest
Schubauer Panna Szentendrei Református Gimnázium Szentendre
Simándi Krisztina Ciszterci Szent István Gimnázium Székesfehérvár
Simó József Piarista Gimnázium Budapest
Sólyomvári Kata Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium Budapest
Szabó Angelika Bethlen Gábor Református Gimnázium Hódmezővásárhely
Szabó Emese Patrona Hungariae Gimnázium Budapest
Szabó Kata Pécsi Tudományegyetem Gyakorló Gimnáziuma Pécs
Szász Tünde Gróf Széchenyi István Katolikus Gimnázium Jászapáti
Szathury Márk Piarista Gimnázium Budapest
Szentgyörgyi Fruzsina Patrona Hungariae Gimnázium Budapest
Szentgyörgyi Máté Szentendrei Református Gimnázium Szentendre
Szilágyi Margaréta Patrona Hungariae Gimnázium Budapest
Szőnyi Borbála Bibó István Gimnázium Kiskunhalas
Tassi Nelli Bibó István Gimnázium Kiskunhalas
Tomor Benedek Ciszterci Szent István Gimnázium Székesfehérvár
Tornay Csomor Viktória Németh László Gimnázium Budapest
Tóth Dorina Berzsenyi Dániel Evangélikus (Líceum) Gimnázium Sopron
Tóth Imola Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium Budapest
Tóth Kiara Andrea Bibó István Gimnázium Kiskunhalas
Tőkés Viola Piarista Gimnázium Vác
Tüzes Johanna Budapest Fasori Evangélikus Gimnázium Budapest
Vadler Emma Veres Péter Gimnázium Budapest
Varga Réka Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium Budapest
Varga Virág Budapest Fasori Evangélikus Gimnázium Budapest
Végh Erzsébet Veres Péter Gimnázium Budapest
Végvári Domonkos Ferenc Piarista Gimnázium Budapest
Vida Viktória Patrona Hungariae Gimnázium Budapest
Zetelaki Dániel Szentendrei Református Gimnázium Szentendre
Zetelaki Gáspár Szentendrei Református Gimnázium Szentendre
Zimmer Csenge Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium Budapest
Zuckermann Janka Budapest Fasori Evangélikus Gimnázium Budapest

A lista letöltése pdf-ben: Minores továbbjutók

Maiores

Avramucz Tamás Piarista Gimnázium Kecskemét
Balassa Máté Márk Bencés Gimnázium Pannonhalma
Balla Júlia Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós
Balogh Lili Kazinczy Ferenc Gimnázium Győr
Bánki Zilla Terézia Veres Péter Gimnázium Budapest
Boa Patrik Berzsenyi Dániel Evangélikus (Líceum) Gimnázium Sopron
Bokor Anna Szentendrei Református Gimnázium Szentendre
Bölcskei Dalma Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós
Csigó Ábel Berzsenyi Dániel Evangélikus (Líceum) Gimnázium Sopron
Csizmadia Tünde József Attila Gimnázium Makó
Dezső Cintia Ciszterci Szent István Gimnázium Székesfehérvár
Dorotovics Zsuzsanna József Attila Gimnázium Makó
Egressy János Piarista Gimnázium Budapest
Egri Barnabás Budapest Fasori Evangélikus Gimnázium Budapest
Endrédy Balázs Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium Budapest
Énekes Dávid Garay János Gimnázium Szekszárd
Facskó Benedek Veres Péter Gimnázium Budapest
Fagler Viktor Budapest Fasori Evangélikus Gimnázium Budapest
Ficzere Márton Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós
Finta Ervin Fazekas Mihály Gyakorló Gimnázium Budapest
Frank Ágoston Berzsenyi Dániel Evangélikus (Líceum) Gimnázium Sopron
Fülöp Szófia ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium Budapest
Gera Orsolya József Attila Gimnázium Makó
Gurabi Anna Budapest Fasori Evangélikus Gimnázium Budapest
Gyöngyösi Joel Budapest Fasori Evangélikus Gimnázium Budapest
Halmai Barbara Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós
Héja Emese Fazekas Mihály Gyakorló Gimnázium Budapest
Horváth Emma Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium Budapest
Horváth Katica Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium Budapest
Horváth Marcell Medgyessy Ferenc Gimnázium Debrecen
Hubai Eszter Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium Budapest
Iványi Balázs Berzsenyi Dániel Gimnázium Budapest
Jákói Tamás Berzsenyi Dániel Gimnázium Budapest
Jankovics Janka Budapest Fasori Evangélikus Gimnázium Budapest
Kálmán Krisztina Eötvös József Gimnázium Budapest
Katona Szibilla Bethlen Gábor Református Gimnázium Hódmezõvásárhely
Keresztény Csenge Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós
Klepács Anita Szilády Áron Gimnázium Kiskunhalas
Kovordányi Anna Eötvös József Gimnázium Budapest
Köröshegyi Benedek Piarista Gimnázium Budapest
Kubicsek Ferenc Szt. Orsolya Római Katolikus Gimnázium Sopron
Kún Hanga Veres Péter Gimnázium Budapest
Losonci Blanka Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium Budapest
Malczanek Orsolya Patrona Hungariae Gimnázium Budapest
Martinusz Róbert Márk Fazekas Mihály Gyakorló Gimnázium Budapest
Marton Dóra Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós
Máté Csaba Piarista Gimnázium Budapest
Mester Marcell ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium Budapest
Míg Kinga Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium Budapest
Mihalek Gabriella József Attila Gimnázium Makó
Móricz Benedek Fazekas Mihály Gyakorló Gimnázium Budapest
Morvai Gábor Piarista Gimnázium Budapest
Müller Réka Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium Budapest
Nagy Angelina Zsófia Madács Imre Gimnázium Budapest
Nagy Boldizsár Piarista Gimnázium Budapest
Nagy Veronika Vak Bottyán Gimnázium Paks
Négyessy Eszter Veres Péter Gimnázium Budapest
Nossack Hanna Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium Budapest
Orbán Emese Budapest Fasori Evangélikus Gimnázium Budapest
Pál Szilveszter Veres Péter Gimnázium Budapest
Palánki Lajos Fazekas Mihály Gyakorló Gimnázium Budapest
Perosa Sandra Veres Péter Gimnázium Budapest
Pete Miklós Svetits Katolikus Gimnázium Debrecen
Pigles Donát Piarista Gimnázium Budapest
Pokornyi Luca Németh László Gimnázium Budapest
Rákos Réka Svetits Katolikus Gimnázium Debrecen
Réder Ferenc Fazekas Mihály Gyakorló Gimnázium Budapest
Seress Iván ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium Budapest
Simon Zsuzsanna Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium Budapest
Sólyomvári Júlia Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium Budapest
Somjai Eszter Maja Kazinczy Ferenc Gimnázium Győr
Strausz Kata Eötvös József Gimnázium Budapest
Sudár Richárd Ciszterci Szent István Gimnázium Székesfehérvár
Szabó Boglárka Zsuzsa Szentendrei Református Gimnázium Szentendre
Szabó Izabella József Attila Gimnázium Makó
Szabó Zalán Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium Budapest
Szász Keve Piarista Gimnázium Vác
Százi Ágnes Szilády Áron Gimnázium Kiskunhalas
Szemán Réka Svetits Katolikus Gimnázium Debrecen
Szente Adél Szentendrei Református Gimnázium Szentendre
Szikora Luca Ferences Gimnázium Szentendre
Szilvágyi Lilla Budapest Fasori Evangélikus Gimnázium Budapest
Szirmai Róbert Eötvös József Gimnázium Budapest
Sztrehárszky Katinka Berzsenyi Dániel Gimnázium Budapest
Takács Boglárka Fazekas Mihály Gyakorló Gimnázium Budapest
Tar Péter Tóth Árpád Gimnázium Debrecen
Thuránszky Barnabás Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium Budapest
Tomcsányi Kinga Fazekas Mihály Gyakorló Gimnázium Budapest
Tóth Fanni Marietta Medgyessy Ferenc Gimnázium Debrecen
Tóth Soma Péter Piarista Gimnázium Budapest
Tűz Boglárka ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium Budapest
Varjassy Anna Németh László Gimnázium Budapest
Velkey Vince Piarista Gimnázium Budapest
Venyercsan Csenge József Attila Gimnázium Makó
Veres Zsófia Németh László Gimnázium Budapest
Visnyei Áron Munkácsy Mihály Gimnázium Kaposvár
Zelenka Ágnes Budapest Fasori Evangélikus Gimnázium Budapest
Zrupkó Eszter ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium Budapest

A lista letöltése pdf-ben: Maiores továbbjutók

Vissza az oldal elejére