Ábel Jenő Országos Latin Tanulmányi Verseny

Ábel Jenő Országos Latin Tanulmányi Versenyének végeredménye – 2014/2015-ös tanév

A két kategória helyezettjei oklevelüket és könyvjutalmukat az Ókortudományi Társaság 2015. MÁJUS 15-ÉN, PÉNTEKEN DU. 5 ÓRAKOR kezdődő közgyűlésén vehetik át, a szokásos tudományos előadást követően.

A Közgyűlés helyszíne előreláthatólag:
AZ ELTE BÖLCSÉSZETTUDOMÁNYI KAR Tanácsterem Budapest, VIII. ker. Múzeum körút 4/A földszint
(végleges helyszín és program: http://www.okortudomany.hu/ )

Kérjük, hogy azok a helyezettek, akik nem tudnak részt venni a díjátadó ünnepségen, jelezzék ezt a tényt az abel.jeno@gmail.com címen, legkésőbb május 13-ig.
A helyezettek felkészítő tanárait is szívesen látjuk a díjátadón, különösen az 1-3. helyezett tanárait, akik egyéves Ókor-előfizetésben részesülnek!
A vidéki iskolákat kérjük, járuljanak hozzá érintett tanulóik útiköltségeihez, hogy minél több helyezett diák vehessen részt a díjátadó ünnepségen!
A kiemelt dicséretesek a könyvjutalmukat és az oklevelüket, a dicséretesek pedig az oklevelüket az iskolai tanévzáró ünnepélyeken vehetik át. A budapesti és a vidéki iskolák is postai úton eljuttatva kapják meg tanulóik jutalmát.

Maiores

1. helyezés Perosa Sandra Veres Péter Gimnázium Budapest
2. helyezés Csigó Ábel Berzsenyi Dániel Evangélikus Gimnázium Sopron
3. helyezés Ehreth Réka ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Gimnázium Budapest
4. helyezés Majoros Gabriella Baár-Madas Református Gimnázium Budapest
5. helyezés Gera Anna Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós
6. helyezés Gloviczki Ráhel Piarista Gimnázium Vác
7. helyezés Kiss Nándor II. Rákóczi Ferenc Gimnázium Budapest
8. helyezés Szilágyi Hanna Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium Budapest
9. helyezés Kullai Ádám ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Gimnázium Budapest
10. helyezés Debreceni Luca Eötvös József Gimnázium Budapest
11. helyezés Szemán Réka Svetits Katolikus Gimnázium Debrecen
12. helyezés Dobos Rozália Németh László Gimnázium Budapest
13. helyezés Németh Flóra Fazekas Mihály Gyakorló Gimnázium Budapest
14. helyezés Vágási Veronika Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium Budapest
15. helyezés Szathury Bálint Piarista Gimnázium Budapest
16. helyezés Losonci Blanka Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium Budapest
17. helyezés Tankó Zita Budapesti Egyetemi Katolikus Gimnázium Budapest
18. helyezés Kubicsek Ferenc Szent Orsolya Római Katolikus Gimnázium Sopron
19. helyezés Kócziás Veronika Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium Budapest
20. helyezés Kecskés Csoma Eötvös József Gimnázium Budapest
kiemelt dicséret Oszlács Enikő Baár-Madas Református Gimnázium Budapest
kiemelt dicséret Czakó Emese Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium Budapest
kiemelt dicséret Kiss Máté Medgyessy Ferenc Gimnázium Debrecen
kiemelt dicséret Somjai Eszter Kazinczy Ferenc Gimnázium Győr
kiemelt dicséret Balatoni Szilárd Piarista Gimnázium Budapest
kiemelt dicséret Hoffer Dóra Budapest Fasori Evangélikus Gimnázium Budapest
kiemelt dicséret Székely Kadosa Koppány Tóth Árpád Gimnázium Debrecen
kiemelt dicséret Szirt Viktória Patrona Hungariae Gimnázium Budapest
kiemelt dicséret Kerti Anna Emese Piarista Gimnázium Vác
kiemelt dicséret Szajbély Anna Fazekas Mihály Gyakorló Gimnázium Budapest
kiemelt dicséret Vadon Bernadett Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium Budapest
kiemelt dicséret Papp Bertalan Péter Bencés Gimnázium Pannonhalma
kiemelt dicséret Jakab Kornél Bálint Tatai Református Gimnázium Tata
kiemelt dicséret Varga Eszter Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós
kiemelt dicséret Edőcs Johanna Budapest Fasori Evangélikus Gimnázium Budapest
kiemelt dicséret Matus Mercédesz Garay János Gimnázium Szekszárd
kiemelt dicséret Berky Eszter Ciszterci Szent István Gimnázium Székesfehérvár
dicséret Szlovicsák Béla Bencés Gimnázium Pannonhalma
dicséret Varga Luca Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium Budapest
dicséret Kocsár Carlo Benedek Csokonai Vitéz Mihály Gimnázium Debrecen
dicséret Pálúr Judit Baár-Madas Református Gimnázium Budapest
dicséret Balla Júlia Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós
dicséret Závoti Olivér Veres Péter Gimnázium Budapest
dicséret Tüzes Ágoston Budapest Fasori Evangélikus Gimnázium Budapest
dicséret Boa Patrik Berzsenyi Dániel Evangélikus Gimnázium Sopron
dicséret Sirák Márton Ciszterci Szent István Gimnázium Székesfehérvár
dicséret Lovasi Nikolett Medgyessy Ferenc Gimnázium Debrecen
dicséret Dávid Debóra Táncsics Mihály Gimnázium Orosháza
dicséret Nossack Hanna Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium Budapest
dicséret Facskó Benedek Veres Péter Gimnázium Budapest

Minores

1. helyezés Tűz Boglárka ELTE Apáczai Csere János Gyakorlógimnázium Budapest
2. helyezés Avramucz Tamás Piarista Gimnázium Kecskemét
3. helyezés Kovordányi Anna Budapest Fasori Evangélikus Gimnázium Budapest
4. helyezés Szilvágyi Lilla Budapest Fasori Evangélikus Gimnázium Budapest
5. helyezés Dáné Bernadett Budapest Fasori Evangélikus Gimnázium Budapest
6. helyezés Máté Csaba Piarista Gimnázium Budapest
7. helyezés Szikora Luca Ferences Gimnázium Szentendre
8. helyezés Orbán Emese Budapest Fasori Evangélikus Gimnázium Budapest
9. helyezés Tóth Brigitta Bethlen Gábor Református Gimnázium Hódmezővásárhely
10. helyezés Schell Réka Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium Budapest
11. helyezés Pete Miklós Svetits Katolikus Gimnázium Debrecen
12. helyezés Seress Iván ELTE Apáczai Csere János Gyakorlógimnázium Budapest
13. helyezés Balázs Beatrix Városmajori Gimnázium Budapest
14. helyezés Kiss Tamara Berzsenyi Dániel Evangélikus Gimnázium Sopron
15. helyezés Malczanek Orsolya Patrona Hungariae Gimnázium Budapest
16. helyezés Grósz Anna Kazinczy Ferenc Gimnázium Győr
17. helyezés Endrédy Balázs Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium Budapest
18. helyezés Dénes Laura Budapesti Egyetemi Katolikus Gimnázium Budapest
19. helyezés Hollókövi Stefánia Szentendrei Református Gimnázium Szentendre
20. helyezés Tirol Zsófia Szentendrei Református Gimnázium Szentendre
kiemelt dicséret Köröshegyi Benedek Piarista Gimnázium Budapest
kiemelt dicséret Velkey Vince Piarista Gimnázium Budapest
kiemelt dicséret Végh Zsófia Budapest Fasori Evangélikus Gimnázium Budapest
kiemelt dicséret Fodor Bertalan Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium Budapest
kiemelt dicséret Léta Noémi Patrona Hungariae Gimnázium Budapest
kiemelt dicséret Szász Keve Piarista Gimnázium Vác
kiemelt dicséret Dobó Sára Borbála Szentendrei Református Gimnázium Szentendre
kiemelt dicséret Budaházy Csenge Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós
kiemelt dicséret Szénási Dóra Szentendrei Református Gimnázium Szentendre
kiemelt dicséret Tóth Imola Anna Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium Budapest
kiemelt dicséret Kollár Dorottya Városmajori Gimnázium Budapest
kiemelt dicséret Solti Sára Török Ignác Gimnázium Gödöllő
kiemelt dicséret Módi Sára Orsolya Németh László Gimnázium Budapest
kiemelt dicséret Pigler Donát Piarista Gimnázium Budapest
kiemelt dicséret Frank Tamás Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium Budapest
kiemelt dicséret Frank Ágoston Berzsenyi Dániel Evangélikus Gimnázium Sopron
kiemelt dicséret Czékmán Flóra Ciszterci Szent István Gimnázium Székesfehérvár
kiemelt dicséret Mátyási Klaudia Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós
kiemelt dicséret Rákos Réka Svetits Katolikus Gimnázium Debrecen
kiemelt dicséret Bihari Máté Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium Budapest
dicséret Granc Klára Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós
dicséret Kalabay László Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium Budapest
dicséret Jancsovics Janka Budapest Fasori Evangélikus Gimnázium Budapest
dicséret Gurabi Anna Budapest Fasori Evangélikus Gimnázium Budapest
dicséret Török Emma Szentendrei Református Gimnázium Szentendre
dicséret Énekes Dávid Garay János Gimnázium Szekszárd
dicséret Dorotovics Zsuzsanna József Attila Gimnázium Makó
dicséret Peitl Berta Szent Orsolya Római Katolikus Gimnázium Sopron
dicséret Tar Péter Tóth Árpád Gimnázium Debrecen
dicséret Szilágyi Margaréta Patrona Hungariae Gimnázium Budapest
dicséret Katona Szibilla Bethlen Gábor Református Gimnázium Hódmezővásárhely
dicséret Léta Jolán Patrona Hungariae Gimnázium Budapest
dicséret Tóth Johanna Eszter Szentendrei Református Gimnázium Szentendre
dicséret Jalsovszky Janka Városmajori Gimnázium Budapest
dicséret Aladics Réka Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma Pécs
dicséret Laczó Brigitta Patrona Hungariae Gimnázium Budapest
dicséret Földváry Levente Piarista Gimnázium Vác
dicséret Varga Sára Berzsenyi Dániel Evangélikus Gimnázium Sopron
dicséret Nyull Fanni II. Rákóczi Ferenc Gimnázium Budapest
dicséret Kovács Kinga Városmajori Gimnázium Budapest

Vissza az oldal elejére