Ábel Jenő Országos Latin Tanulmányi Verseny

A 2014-2015. tanévi Ábel Jenő Országos Latin Tanulmányi Versenyének döntő fordulójába behívott tanulók listája

Általános tudnivalók

A verseny ideje: 2015. április 11. szombat 12-16 óra

A verseny helye: Eötvös Loránd Tudományegyetem Bölcsészettudományi Kara

                            MINORES-kategória: Budapest 1088, Múzeum krt. 6-8 II/252.

                            MAIORES-kategória: Budapest 1088, Múzeum krt. 4/F fszt. Kerényi-terem

A versenyre latin-magyar szótárát, személyi igazolványát (vagy ennek hiányában diákigazolványát) minden versenyző hozza el.

A versenyzőknek legkésőbb fél 12-re a teremben kell lenniük. Ebédről mindenki maga gondoskodjék.

A nem budapesti tanulók az útiköltség megtérítését — latintanáruk közvetítésével — elsősorban iskolájuktól, ill. iskolai alapítványuktól kérjék! Amennyiben az iskolának, ill. az iskola alapítványának nem áll módjában megtéríteni tanulójuk útiköltségét, akkor az Ókortudományi Társaság megtéríti azt, utólagos banki utalással. Csak tanulói, 2. oszt. vonatjegy (IC-pótjegyet is beleértve) vagy távolsági buszjegy árát tudjuk téríteni, ezért mindenki vegye igénybe a diákigazolvány alapján kapható díjkedvezményeket (budapesti, BKV-jegyeket nem áll módunkban elszámolni)! Útiköltség-térítés kérhető (a tanuló nevére és állandó lakcímére kiállított) számla VAGY menetjegy ellenében: a számlá(kat) VAGY a menetjegyeket ÉS a kitöltött, tanuló által aláírt ÚTIKÖLTSÉGTÉRÍTÉSI ŰRLAPOT (letölthető itt) postán kérjük megküldeni, a versenyt követően mihamarabb, de legkésőbb a döntőt követő pénteki postabélyegzővel, erre a postacímre: Ókortudományi Társaság, 1088 Budapest, Múzeum körút 4/F. A menetjegyek/számla és az űrlap postai beérkezést követő 30 napon belül utaljuk a költségtérítést.

Budapest, 2015. március 13.

A Verseny Szervezőbizottsága

Minores

Aladics Réka Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma Pécs
Antal Ákos Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós
Avramucz Tamás Piarista Gimnázium Kecskemét
Balázs Beatrix Városmajori Gimnázium Budapest
Balázs László Jedlik Ányos Gimnázium Budapest
Balog Helga Bibó István Gimnázium Kiskunhalas
Barlay Anna Patrona Hungariae Gimnázium Budapest
Bedő Sándor Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma Pécs
Berkes Axel Ciszterci Szent István Gimnázium Székesfehérvár
Bihari Máté Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium Budapest
Budaházy Csenge Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós
Czékmán Flóra Ciszterci Szent István Gimnázium Székesfehérvár
Dáné Bernadett Budapest Fasori Evangélikus Gimnázium Budapest
Dénes Lara Budapesti Egyetemi Katolikus Gimnázium Budapest
Dobó Sára Borbála Szentendrei Református Gimnázium Szentendre
Dorotovics Zsuzsanna József Attila Gimnázium Makó
Endrédy Balázs Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium Budapest
Énekes Dávid Garay János Gimnázium Szekszárd
Fodor Bertalan Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium Budapest
Földváry Levente Piarista Gimnázium Vác
Frank Ágoston Berzsenyi Dániel Evangélikus Gimnázium Sopron
Frank Tamás Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium Budapest
Fricz Eszter Piarista Gimnázium Vác
Fürjes Júlia Szilágyi Erzsébet Gimnázium Budapest
Gera Orsolya József Attila Gimnázium Makó
Granc Klára Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós
Grósz Anna Kazinczy Ferenc Gimnázium Győr
Gurabi Anna Budapest Fasori Evangélikus Gimnázium Budapest
Györök Bendegúz Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós
Hattyár Lili Budapest Fasori Evangélikus Gimnázium Budapest
Hibszky Dávid Jedlik Ányos Gimnázium Budapest
Hollókövi Stefánia Szentendrei Református Gimnázium Szentendre
Holpár Anna Szent Orsolya Római Katolikus Gimnázium Sopron
Horváth Dóra PTE Babits Mihály Gyakorló Gimnázium Pécs
Hubai Eszter Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium Budapest
Jakab Flóra II. Rákóczi Ferenc Gimnázium Budapest
Jalsovszky Janka Városmajori Gimnázium Budapest
Jancsovics Janka Budapest Fasori Evangélikus Gimnázium Budapest
Kalabay László Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium Budapest
Kaposi Aletta Szent Orsolya Római Katolikus Gimnázium Sopron
Katona Szibilla Bethlen Gábor Református Gimnázium Hódmezővásárhely
Kiss Tamara Berzsenyi Dániel Evangélikus Gimnázium Sopron
Kollár Dorottya Városmajori Gimnázium Budapest
Kovács Kinga Városmajori Gimnázium Budapest
Kovács Lili Budapesti Egyetemi Katolikus Gimnázium Budapest
Kovordányi Anna Budapest Fasori Evangélikus Gimnázium Budapest
Körmendy Zsófia Patrona Hungariae Gimnázium Budapest
Köröshegyi Benedek Piarista Gimnázium Budapest
Laczó Brigitta Patrona Hungariae Gimnázium Budapest
Léta Jolán Patrona Hungariae Gimnázium Budapest
Léta Noémi Patrona Hungariae Gimnázium Budapest
Malczanek Orsolya Patrona Hungariae Gimnázium Budapest
Máté Csaba Piarista Gimnázium Budapest
Mátyási Klaudia Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós
Maucha Ágnes Németh László Gimnázium Budapest
Módi Sára Orsolya Németh László Gimnázium Budapest
Nagy Bettina Berzsenyi Dániel Evangélikus Gimnázium Sopron
Nagyapáti Anna Bibó István Gimnázium Kiskunhalas
Nyull Fanni II. Rákóczi Ferenc Gimnázium Budapest
Orbán Emese Budapest Fasori Evangélikus Gimnázium Budapest
Peitl Berta Szent Orsolya Római Katolikus Gimnázium Sopron
Pente Szilvia Bibó István Gimnázium Kiskunhalas
Pete Miklós Svetits Katolikus Gimnázium Debrecen
Pigler Donát Piarista Gimnázium Budapest
Rákos Réka Svetits Katolikus Gimnázium Debrecen
Rodrigues Hartyáni Ana Sofia Ciszterci Szent István Gimnázium Székesfehérvár
Samu Boglárka Patrona Hungariae Gimnázium Budapest
Schell Réka Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium Budapest
Schild Bianka Németh László Gimnázium Budapest
Schuszter Blanka Budapest Fasori Evangélikus Gimnázium Budapest
Seres Luca Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós
Seress Iván ELTE Apáczai Csere János Gyakorlógimnázium Budapest
Simándi Krisztina Ciszterci Szent István Gimnázium Székesfehérvár
Solti Sára Török Ignác Gimnázium Gödöllő
Sudár Richárd Ciszterci Szent István Gimnázium Székesfehérvár
Szabó Izabella József Attila Gimnázium Makó
Szalay Márton Szent Orsolya Római Katolikus Gimnázium Sopron
Szász Keve Piarista Gimnázium Vác
Szász Tünde Gróf Széchenyi István Katolikus Gimnázium Jászapáti
Szénási Dóra Szentendrei Református Gimnázium Szentendre
Szikora Luca Ferences Gimnázium Szentendre
Szilágyi Margaréta Patrona Hungariae Gimnázium Budapest
Szilvágyi Lilla Budapest Fasori Evangélikus Gimnázium Budapest
Taller B. Bonifác Városmajori Gimnázium Budapest
Tar Péter Tóth Árpád Gimnázium Debrecen
Tasi Bálint Szilágyi Erzsébet Gimnázium Budapest
Teleki Sándor Jedlik Ányos Gimnázium Budapest
Tirol Zsófia Szentendrei Református Gimnázium Szentendre
Tóth Attila Ciszterci Szent István Gimnázium Székesfehérvár
Tóth Brigitta Bethlen Gábor Református Gimnázium Hódmezővásárhely
Tóth Enikő Bibó István Gimnázium Kiskunhalas
Tóth Imola Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium Budapest
Tóth Johanna Eszter Szentendrei Református Gimnázium Szentendre
Tóth Kiara Andrea Bibó István Gimnázium Kiskunhalas
Török Emma Szentendrei Református Gimnázium Szentendre
Trembeczki Dóra Patrona Hungariae Gimnázium Budapest
Tűz Boglárka ELTE Apáczai Csere János Gyakorlógimnázium Budapest
Varga Sára Berzsenyi Dániel Evangélikus Gimnázium Sopron
Velkey Vince Piarista Gimnázium Budapest
Vermes Kornél Szilágyi Erzsébet Gimnázium Budapest
Végh Zsófia Budapest Fasori Evangélikus Gimnázium Budapest
Visnyei Áron Munkácsy Mihály Gimnázium Kaposvár
Weiszmandl Viktória Garay János Gimnázium Szekszárd

A lista letöltése pdf-ben: Minores továbbjutók

Maiores

Balatoni Szilárd Piarista Gimnázium Budapest
Balla Júlia Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós
Berky Eszter Ciszterci Szent István Gimnázium Székesfehérvár
Boa Patrik Berzsenyi Dániel Evangélikus Gimnázium Sopron
Bódai Zsófia Bethlen Gábor Református Gimnázium Hódmezõvásárhely
Czakó Veronika Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium Budapest
Csigó Ábel Berzsenyi Dániel Evangélikus Gimnázium Sopron
Csonka Julianna Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium Budapest
Dávid Debóra Táncsics Mihály Gimnázium Orosháza
Debreceni Luca Eötvös József Gimnázium Budapest
Dobos Rozália Németh László Gimnázium Budapest
Domokos Zsófia Odett Budapest Fasori Evangélikus Gimnázium Budapest
Edőcs Johanna Budapest Fasori Evangélikus Gimnázium Budapest
Ehreth Réka ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Gimnázium Budapest
Facskó Benedek Veres Péter Gimnázium Budapest
Gál Adrienn Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós
Gál-Bárdos Dorottya Ciszterci Szent István Gimnázium Székesfehérvár
Gera Anna Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós
Ghymes Bálint Baár-Madas Református Gimnázium Budapest
Gloviczki Ráhel Piarista Gimnázium Vác
Hoffer Dóra Budapest Fasori Evangélikus Gimnázium Budapest
Ivanics Berta Ciszterci Szent István Gimnázium Székesfehérvár
Jakab Kornél Bálint Tatai Református Gimnázium Tata
Jóna Ádám Ciszterci Szent István Gimnázium Székesfehérvár
Kecskés Csoma Eötvös József Gimnázium Budapest
Kerti Anna Piarista Gimnázium Vác
Király Fanni Vak Bottyán Gimnázium Paks
Kiss Máté Medgyessy Ferenc Gimnázium Debrecen
Kiss Mátyás Piarista Gimnázium Nagykanizsa
Kiss Nándor II. Rákóczi Ferenc Gimnázium Budapest
Kócziás Veronika Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium Budapest
Kocsár Carlo Benedek Csokonai Vitéz Mihály Gimnázium Debrecen
Kovács Fruzsina Budapest Fasori Evangélikus Gimnázium Budapest
Kovács Júlia Veronika Piarista Gimnázium Nagykanizsa
Kubicsek Ferenc Szent Orsolya Római Katolikus Gimnázium Sopron
Kullai Ádám ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Gimnázium Budapest
Lengyel Petra Veres Péter Gimnázium Budapest
Losonci Blanka Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium Budapest
Lovasi Nikolett Medgyessy Ferenc Gimnázium Debrecen
Magyar Áron Berzsenyi Dániel Gimnázium Budapest
Majoros Gabriella Baár-Madas Református Gimnázium Budapest
Martin Daniella Berzsenyi Dániel Gimnázium Budapest
Matus Mercédesz Garay János Gimnázium Szekszárd
Mihóczi Anna Piarista Gimnázium Nagykanizsa
Németh Flóra Fazekas Mihály Gyakorló Gimnázium Budapest
Nossack Hanna Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium Budapest
Orha Melinda Patrona Hungariae Gimnázium Budapest
Oszlács Enikõ Baár-Madas Református Gimnázium Budapest
Pálúr Judi Baár-Madas Református Gimnázium Budapest
Papp Bertalan Péter Bencés Gimnázium Pannonhalma
Perosa Sandra Veres Péter Gimnázium Budapest
Pollák Anna Mária Vak Bottyán Gimnázium Paks
Rácz Natália Berzsenyi Dániel Gimnázium Budapest
Sirák Márton Ciszterci Szent István Gimnázium Székesfehérvár
Somjai Eszter Kazinczy Ferenc Gimnázium Győr
Szabó Dorottya Anna Munkácsy Mihály Gimnázium Kaposvár
Szajbély Anna Fazekas Mihály Gyakorló Gimnázium Budapest
Szathury Bálint Piarista Gimnázium Budapest
Szécsi Katalin Patrona Hungariae Gimnázium Budapest
Székely Kadosa Koppány Tóth Árpád Gimnázium Debrecen
Szemán Réka Svetits Katolikus Gimnázium Debrecen
Szilágyi Hanna Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium Budapest
Szilágyi Viktor Garay János Gimnázium Szekszárd
Szirt Viktória Patrona Hungariae Gimnázium Budapest
Szládovics Ákos Piarista Gimnázium Nagykanizsa
Szlovicsák Béla Bencés Gimnázium Pannonhalma
Teukó Zita Budapesti Egyetemi Katolikus Gimnázium Budapest
Thuránszky Barnabás Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium Budapest
Tóth-Benedek Anna Táncsics Mihály Gimnázium Orosháza
Tüzes Ágoston Budapest Fasori Evangélikus Gimnázium Budapest
Utassy Kata Rebeka Török Ignác Gimnázium Gödöllő
Vadon Bernadett Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium Budapest
Vágási Veronika Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium Budapest
Valkovszki Vivien Táncsics Mihály Gimnázium Orosháza
Varga Eszter Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós
Varga Luca Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium Budapest
Werlein Anna Berzsenyi Dániel Gimnázium Budapest
Závoti Olivér Veres Péter Gimnázium Budapest
Zoó Klaudia Bethlen Gábor Református Gimnázium Hódmezõvásárhely

A lista letöltése pdf-ben: Maiores továbbjutók

Vissza az oldal elejére